Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Francois Bocion na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Francois Bocion
Lidé otevírají The Embarkation An Eighteenth Century Costume Piece častěji než jakékoliv jiné dílo od Francois Bocion: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 11% všech zobrazení. Fishing a A Steamer on Lake Geneva Evening Effect doplňují pódiun. Francois Bocion celkem zaznamenal 1 500 návštěv, z toho 700 na stránce umělce a 800 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 100 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Měkké stínění (Jasnost světla) si připomíná 44% návštěv, přestože tvoří pouze 28% katalogu.
Top 9: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Francois Bocion
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 9 děl umělce Francois Bocion s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
The Embarkation An Eighteenth Century Costume Piece, 1848
100 návštěv · 11,1%
-
2
Fishing, 1855
100 návštěv · 11,1%
-
3
A Steamer on Lake Geneva Evening Effect, 1863
100 návštěv · 11,1%
-
4
The Broom Maker
100 návštěv · 11,1%
-
5
A Barge, 1855
100 návštěv · 11,1%
-
6
A Luggage Boat, 1855
100 návštěv · 11,1%
-
7
The Lakeshore at Grande Rive, 1877
100 návštěv · 11,1%
-
8
Lake Geneva with Sailing Boats, 1855
100 návštěv · 11,1%
-
9
Scène lÉmanique, 1879
100 návštěv · 11,1%
Jaká je popularita stránky Francois Bocion měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 200 |
| Čec 2026 | 600 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jakou pozornost získávají díla Francois Bocion celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Francois Bocion?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 3,5% | 0,0% |
| Měkké stínění | 27,6% | 44,4% |
| Střední jas | 24,1% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 41,4% | 55,6% |
| Luminózní | 3,5% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 51,7% | 44,4% |
| Jemné odstíny | 31,0% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 17,2% | 22,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 34,5% | 22,2% |
| Vyvážená | 62,1% | 66,7% |
| Živobylé | 3,5% | 11,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 3,5% | 11,1% |
| Jemný | 17,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 17,2% | 22,2% |
| Prohlášení | 62,1% | 66,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 62,1% | 55,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 13,8% | 22,2% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 17,2% | 11,1% |
| Jednotná paleta | 6,9% | 11,1% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Francois Bocion v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Embarkation An Eighteen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ladies in Conversation An E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ladies in Conversation An E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Embarkation An Eighteen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Geneva with Sailing Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Luggage Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Geneva with Sailing Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Francois Bocion čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Francois Bocion a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 100 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Francois Bocion: rychlé odpovědi
Které dílo má u Francois Bocion nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to The Embarkation An Eighteenth Century Costume Piece: 100 návštěv, což představuje 11% z celkového počtu zhlédnutí umělce Francois Bocion. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 9.
Kolik návštěv má Francois Bocion?
- 1 500 za posledních dvanáct měsíců, z toho 700 na stránce umělce a 800 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Francois Bocion, který lidé preferují?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 44% návštěv pro 28% katalogu.