Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Francis Cotes na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Francis Cotes: údaje v několika řádcích
Portrait of Maria Walpole je hvězdou: 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 7% všech zobrazení umělce Francis Cotes. Následují Portrait of Sir Robert Pigot a Francis Vernon. Součet prohlídek stránky umělce (1 000 prohlídek) a děl (2 700 prohlídek) činí celkem 3 700. Zájem klesl o 80% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (3 100 návštěv). Podle zařízení: počítače (92%) a telefony (8%). Návštěvy vykazují preferenci pro Jemné odstíny (Nasycení barev), což představuje 52% návštěv oproti 34% v katalogu.
Francis Cotes: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Francis Cotes.
-
1
Portrait of Maria Walpole, 1765
200 návštěv · 7,4%
-
2
Portrait of Sir Robert Pigot, 1765
200 návštěv · 7,4%
-
3
Francis Vernon, 1757
200 návštěv · 7,4%
-
4
John Harvey Thursby, Verderer Of Rockingham Forest
200 návštěv · 7,4%
-
5
Portrait Of A Gentleman -
200 návštěv · 7,4%
-
6
Sir Edward Astley
200 návštěv · 7,4%
-
7
Portrait of Martha Seymer as Modesty, 1755
100 návštěv · 3,7%
-
8
James Rivington Sr. (c. 1724-1802), 1756
100 návštěv · 3,7%
-
9
Miss Frances Lee, 1769
100 návštěv · 3,7%
-
10
The Honourable Lady Stanhope and the Countess of Effingham as Diana, and Her Companion, 1765
100 návštěv · 3,7%
Kdy lidé navštěvují stránku Francis Cotes?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 2 400 |
| Srp 2026 | 200 | 300 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Francis Cotes prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Francis Cotes ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 76,0% | 66,7% |
| Měkké stínění | 16,0% | 22,2% |
| Střední jas | 4,0% | 3,7% |
| Jasná rovnováha | 4,0% | 7,4% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 50,0% | 29,6% |
| Jemné odstíny | 34,0% | 51,8% |
| Vyvážená jemnost | 12,0% | 11,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 7,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 86,5% | 81,8% |
| Tmavé tóny | 5,4% | 9,1% |
| Neutrální tóny | 5,4% | 9,1% |
| Monochromní | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 80,0% | 70,4% |
| Vyvážená | 18,0% | 25,9% |
| Živobylé | 2,0% | 3,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 7,4% |
| Jemný | 26,0% | 33,3% |
| Vyvážený | 14,0% | 3,7% |
| Výrazný | 26,0% | 37,0% |
| Prohlášení | 24,0% | 18,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 22,0% | 25,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,0% | 7,4% |
| Vyvážená harmonie | 20,0% | 18,5% |
| Silná barevná jednotnost | 32,0% | 40,7% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 7,4% |
Jaké jsou nejlepší díla Francis Cotes měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mrs. Thomas Horne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anne Sawbridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Princess Louisa and Princes… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles Collyer as a Boy, w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Martha Seymer a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| James Rivington Sr. (c. 172… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Joseph (1741–17… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (D2X37H) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Maria Walpole | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Right Honorable Lady Ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používá publikum umělce Francis Cotes?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 400 | 91,9% |
| telefony | 300 | 8,1% |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Francis Cotes?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| česky | 100 | 50,0% |
| španělsky | 100 | 50,0% |
Kolik je denních návštěv u Francis Cotes a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 300 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Francis Cotes
Která díla od Francis Cotes si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Portrait of Maria Walpole s 200 návštěvami nebo 7% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Francis Cotes na ArtsDot.com?
- 3 700 návštěv za dvanáct měsíců: 1 000 na stránce umělce a 2 700 u jeho děl.
Jaká zařízení přitahují publikum Francis Cotes?
- Publikum pochází z počítače (92%) a telefony (8%); počítače tvoří 92% návštěv.
Která díla Francis Cotes nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Jemné odstíny (Nasycení barev) tvoří 52% prohlídek, ačkoliv představují pouze 34% katalogu.