Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Francesco Mochi na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Francesco Mochi
Lidé otevírají St Martha častěji než jakékoliv jiné dílo od Francesco Mochi: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 16% všech zobrazení. Snowy landscape a Portrait_children_landscape_hi doplňují pódiun. Francesco Mochi celkem zaznamenal 2 400 návštěv, z toho 700 na stránce umělce a 1 700 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Zář 2026 bylo o 200% více návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 2 000 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Prohlášení (Kontrast) si připomíná 79% návštěv, přestože tvoří pouze 65% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Francesco Mochi
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Francesco Mochi s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
St Martha, 1609
300 návštěv · 15,8%
-
2
Snowy landscape
300 návštěv · 15,8%
-
3
Portrait_children_landscape_hi
200 návštěv · 10,5%
-
4
Equestrian Statue of Alessandro Farnese, 1620
100 návštěv · 5,3%
-
5
Equestrian Statue of Alessandro Farnese, 1620
100 návštěv · 5,3%
-
6
Equestrian Statue of Alessandro Farnese (detail), 1620
100 návštěv · 5,3%
-
7
St Veronica, 1629
100 návštěv · 5,3%
-
8
Virgin Annunciate, 1608
100 návštěv · 5,3%
-
9
Winter landscape in the Apennines with ruined temple,
100 návštěv · 5,3%
-
10
Winter landscape
100 návštěv · 5,3%
Jaká je popularita stránky Francesco Mochi měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 1 400 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
Jakou pozornost získávají díla Francesco Mochi celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Francesco Mochi?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 17,6% | 26,3% |
| Měkké stínění | 20,6% | 26,3% |
| Střední jas | 50,0% | 31,6% |
| Jasná rovnováha | 5,9% | 15,8% |
| Luminózní | 5,9% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 82,3% | 79,0% |
| Jemné odstíny | 14,7% | 21,1% |
| Vyvážená jemnost | 2,9% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 79,4% | 79,0% |
| Vyvážená | 20,6% | 21,1% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,9% | 0,0% |
| Jemný | 2,9% | 5,3% |
| Vyvážený | 14,7% | 10,5% |
| Výrazný | 11,8% | 5,3% |
| Prohlášení | 64,7% | 79,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,7% | 21,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,9% | 10,5% |
| Vyvážená harmonie | 2,9% | 5,3% |
| Silná barevná jednotnost | 52,9% | 52,6% |
| Jednotná paleta | 23,5% | 10,5% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Francesco Mochi v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St Veronica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of a Youth (Saint John… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St Martha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait lady dormer family… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Winter Landscape with a Pas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait man aii86813 hi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Francesco Mochi čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 100 | 33,3% |
| japonsky | 100 | 33,3% |
| Chinese | 100 | 33,3% |
Jak vypadají denní návštěvy u Francesco Mochi a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 400 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 400 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 600 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 300 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 700 |
Francesco Mochi: rychlé odpovědi
Které dílo má u Francesco Mochi nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to St Martha: 300 návštěv, což představuje 16% z celkového počtu zhlédnutí umělce Francesco Mochi. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Francesco Mochi?
- 2 400 za posledních dvanáct měsíců, z toho 700 na stránce umělce a 1 700 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Francesco Mochi, který lidé preferují?
- Ano, Prohlášení (Kontrast): 79% návštěv pro 65% katalogu.