Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Eugène Samuel Grasset na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Eugène Samuel Grasset
Lidé otevírají Three Women And Three Wolves častěji než jakékoliv jiné dílo od Eugène Samuel Grasset: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 33% všech zobrazení. Woman With A Fan a December doplňují pódiun. Eugène Samuel Grasset celkem zaznamenal 2 300 návštěv, z toho 1 600 na stránce umělce a 700 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Říj 2026 bylo o 267% více návštěv než v období Zář 2026. Vrcholem byl Říj 2026 s 1 100 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Střední jas (Jasnost světla) si připomíná 75% návštěv, přestože tvoří pouze 45% katalogu.
Top 9: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Eugène Samuel Grasset
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 9 děl umělce Eugène Samuel Grasset s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Three Women And Three Wolves
400 návštěv · 33,3%
-
2
Woman With A Fan
100 návštěv · 8,3%
-
3
December
100 návštěv · 8,3%
-
4
Exhibition Poster
100 návštěv · 8,3%
-
5
April
100 návštěv · 8,3%
-
6
In The Woods
100 návštěv · 8,3%
-
7
The Conquest Of The Air
100 návštěv · 8,3%
-
8
July
100 návštěv · 8,3%
-
9
June
100 návštěv · 8,3%
Jaká je popularita stránky Eugène Samuel Grasset měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 300 | 0 |
| Říj 2026 | 1 100 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Eugène Samuel Grasset celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Eugène Samuel Grasset?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,3% | 0,0% |
| Měkké stínění | 4,5% | 0,0% |
| Střední jas | 45,5% | 75,0% |
| Jasná rovnováha | 47,7% | 25,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 13,6% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 36,4% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 29,5% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 20,4% | 41,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 67,5% | 54,5% |
| Tmavé tóny | 17,5% | 45,5% |
| Zemité tóny | 15,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 13,6% | 0,0% |
| Vyvážená | 56,8% | 58,3% |
| Živobylé | 29,5% | 41,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,3% | 0,0% |
| Jemný | 11,4% | 8,3% |
| Vyvážený | 9,1% | 8,3% |
| Výrazný | 29,5% | 25,0% |
| Prohlášení | 47,7% | 58,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 13,6% | 16,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 15,9% | 16,7% |
| Vyvážená harmonie | 13,6% | 16,7% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 6,8% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Eugène Samuel Grasset v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eviradnus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poster Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Symphonie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| January | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Musician | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl In A Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| March | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| German Advertisement For 'g… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exhibition Poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Eugène Samuel Grasset čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 500 | 41,7% |
| japonsky | 300 | 25,0% |
| anglicky | 200 | 16,7% |
| italsky | 200 | 16,7% |
Jak vypadají denní návštěvy u Eugène Samuel Grasset a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 100 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 200 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 200 |
| pá 30 Říj | 100 |
| so 31 Říj | 300 |
| ne 1 Lis | 200 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 600 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 400 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 200 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 600 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 400 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 300 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 200 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 800 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 500 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 300 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 200 |
| st 25 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 900 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 100 |
Eugène Samuel Grasset: rychlé odpovědi
Které dílo má u Eugène Samuel Grasset nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Three Women And Three Wolves: 400 návštěv, což představuje 33% z celkového počtu zhlédnutí umělce Eugène Samuel Grasset. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 9.
Kolik návštěv má Eugène Samuel Grasset?
- 2 300 za posledních dvanáct měsíců, z toho 1 600 na stránce umělce a 700 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Eugène Samuel Grasset, který lidé preferují?
- Ano, Střední jas (Jasnost světla): 75% návštěv pro 45% katalogu.