Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ethel Léontina Gabainová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ethel Léontina Gabainová: údaje v několika řádcích
The Little Red Haired Girl je hvězdou: 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 20% všech zobrazení umělce Ethel Léontina Gabainová. Následují Women Welders at Williams Williams, Chester a Winter Sunshine. Součet prohlídek stránky umělce (800 prohlídek) a děl (1 000 prohlídek) činí celkem 1 800. Zájem roste, počet návštěv se mezi Srp 2026 a Zář 2026 zvýšil o 50%. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 200 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Neutrální tóny (Barevná paleta), což představuje 80% návštěv oproti 59% v katalogu.
Ethel Léontina Gabainová: 9 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Ethel Léontina Gabainová.
-
1
The Little Red Haired Girl
200 návštěv · 20,0%
-
2
Women Welders at Williams Williams, Chester
100 návštěv · 10,0%
-
3
Winter Sunshine, 1935
100 návštěv · 10,0%
-
4
The Dancer and the Canary, 1940
100 návštěv · 10,0%
-
5
Lilac and Tulips, 1943
100 návštěv · 10,0%
-
6
The Airman, 1937
100 návštěv · 10,0%
-
7
The Green Dress
100 návštěv · 10,0%
-
8
Summer Landscape
100 návštěv · 10,0%
-
9
Sybilla
100 návštěv · 10,0%
Kdy lidé navštěvují stránku Ethel Léontina Gabainová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 400 | 800 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 300 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Ethel Léontina Gabainová prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Ethel Léontina Gabainová ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 9,7% | 10,0% |
| Měkké stínění | 19,4% | 0,0% |
| Střední jas | 45,2% | 60,0% |
| Jasná rovnováha | 25,8% | 30,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 22,6% | 20,0% |
| Jemné odstíny | 58,1% | 60,0% |
| Vyvážená jemnost | 16,1% | 20,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 3,2% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 59,1% | 80,0% |
| Zemité tóny | 36,4% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 4,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 22,6% | 20,0% |
| Vyvážená | 64,5% | 70,0% |
| Živobylé | 12,9% | 10,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,5% | 10,0% |
| Jemný | 22,6% | 20,0% |
| Vyvážený | 22,6% | 30,0% |
| Výrazný | 19,4% | 10,0% |
| Prohlášení | 29,0% | 30,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 16,1% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,9% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 16,1% | 30,0% |
| Silná barevná jednotnost | 38,7% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 16,1% | 20,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Ethel Léontina Gabainová měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dame Mary Latchford Kingsmi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Après midi de jeune fille | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diana Wynyard in 'The Silen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Auxiliary Fire Service Girl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bunyan Stannard First Aid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stripes and Lace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Alexander Fleming (1881… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peggy Ashcroft (1907–1991),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Women Workers in the Cantee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Ethel Léontina Gabainová?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| dánsky | 100 | 50,0% |
| italsky | 100 | 50,0% |
Kolik je denních návštěv u Ethel Léontina Gabainová a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Ethel Léontina Gabainová
Která díla od Ethel Léontina Gabainová si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve The Little Red Haired Girl s 200 návštěvami nebo 20% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 9 děl.
Jak velké je publikum Ethel Léontina Gabainová na ArtsDot.com?
- 1 800 návštěv za dvanáct měsíců: 800 na stránce umělce a 1 000 u jeho děl.
Která díla Ethel Léontina Gabainová nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Neutrální tóny (Barevná paleta) tvoří 80% prohlídek, ačkoliv představují pouze 59% katalogu.