Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ernest Herbert Whydale na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ernest Herbert Whydale: údaje v několika řádcích
Spitfire over Bassingbourn je hvězdou: 400 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 29% všech zobrazení umělce Ernest Herbert Whydale. Následují Arthur Whydale a The Homecoming Fund. Součet prohlídek stránky umělce (100 prohlídek) a děl (1 300 prohlídek) činí celkem 1 400. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 100 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Ztlumené (Nasycení barev), což představuje 43% návštěv oproti 13% v katalogu.
Ernest Herbert Whydale: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Ernest Herbert Whydale.
-
1
Spitfire over Bassingbourn, 1942
400 návštěv · 28,6%
-
2
Arthur Whydale
200 návštěv · 14,3%
-
3
The Homecoming Fund, 1945
100 návštěv · 7,1%
-
4
Nash and Rowley Saleyard, Royston
100 návštěv · 7,1%
-
5
Royston Church
100 návštěv · 7,1%
-
6
Going Home
100 návštěv · 7,1%
-
7
Ploughing on Sandy Heath
100 návštěv · 7,1%
-
8
Back Street, Royston
100 návštěv · 7,1%
-
9
Lady in a Feathered Hat
100 návštěv · 7,1%
-
10
'The Plough Inn', Royston
100 návštěv · 7,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Ernest Herbert Whydale?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
Kdy jsou díla umělce Ernest Herbert Whydale prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Ernest Herbert Whydale ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 17,4% | 21,4% |
| Střední jas | 43,5% | 28,6% |
| Jasná rovnováha | 39,1% | 50,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 13,0% | 42,9% |
| Jemné odstíny | 21,7% | 21,4% |
| Vyvážená jemnost | 52,2% | 35,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 13,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 61,1% | 69,2% |
| Zemité tóny | 33,3% | 30,8% |
| Tmavé tóny | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 8,7% | 28,6% |
| Vyvážená | 52,2% | 57,1% |
| Živobylé | 39,1% | 14,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 21,7% | 7,1% |
| Vyvážený | 8,7% | 28,6% |
| Výrazný | 39,1% | 42,9% |
| Prohlášení | 30,4% | 21,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 13,0% | 28,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 13,0% | 21,4% |
| Vyvážená harmonie | 4,3% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 52,2% | 42,9% |
| Jednotná paleta | 17,4% | 7,1% |
Jaké jsou nejlepší díla Ernest Herbert Whydale měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arthur Whydale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mrs Grundy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Horse Dealers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Homecoming Fund | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Royston Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 'The Crown Inn', Royston | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Stepper Point, Corn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Going Home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sheen Mill, Melbourn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An October Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Ernest Herbert Whydale?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Ernest Herbert Whydale a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Ernest Herbert Whydale
Která díla od Ernest Herbert Whydale si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Spitfire over Bassingbourn s 400 návštěvami nebo 29% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Ernest Herbert Whydale na ArtsDot.com?
- 1 400 návštěv za dvanáct měsíců: 100 na stránce umělce a 1 300 u jeho děl.
Která díla Ernest Herbert Whydale nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Ztlumené (Nasycení barev) tvoří 43% prohlídek, ačkoliv představují pouze 13% katalogu.