Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Emilio Longoni na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Emilio Longoni
Lidé otevírají A Fisher Girl častěji než jakékoliv jiné dílo od Emilio Longoni: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 18% všech zobrazení. The Glacier a The Fruit Vendor doplňují pódiun. Emilio Longoni celkem zaznamenal 1 400 návštěv, z toho 400 na stránce umělce a 1 000 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Jemné odstíny (Nasycení barev) si připomíná 64% návštěv, přestože tvoří pouze 46% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Emilio Longoni
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Emilio Longoni s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
A Fisher Girl, 1891
200 návštěv · 18,2%
-
2
The Glacier, 1906
100 návštěv · 9,1%
-
3
The Fruit Vendor, 1891
100 návštěv · 9,1%
-
4
Milanese countryside, 1894
100 návštěv · 9,1%
-
5
A Forest Path
100 návštěv · 9,1%
-
6
Harmony of Stream, 1903
100 návštěv · 9,1%
-
7
La venditrice di frutta
100 návštěv · 9,1%
-
8
Landscape in Valtellina
100 návštěv · 9,1%
-
9
Montagna alta
100 návštěv · 9,1%
-
10
Landscape
100 návštěv · 9,1%
Jaká je popularita stránky Emilio Longoni měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Emilio Longoni celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Emilio Longoni?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 7,7% | 9,1% |
| Měkké stínění | 53,8% | 54,5% |
| Střední jas | 30,8% | 27,3% |
| Jasná rovnováha | 7,7% | 9,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 15,4% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 46,2% | 63,6% |
| Vyvážená jemnost | 38,5% | 36,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 23,1% | 9,1% |
| Vyvážená | 76,9% | 90,9% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 46,2% | 45,5% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 15,4% | 27,3% |
| Výrazný | 7,7% | 0,0% |
| Prohlášení | 30,8% | 27,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 30,8% | 27,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 7,7% | 9,1% |
| Silná barevná jednotnost | 23,1% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 30,8% | 36,4% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Emilio Longoni v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Fisher Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Fruit Vendor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Little Model Resting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Milanese countryside | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Harmony of Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Glacier in the Sunlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Glacier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Montagna alta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in Valtellina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Emilio Longoni čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u Emilio Longoni a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 100 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
Emilio Longoni: rychlé odpovědi
Které dílo má u Emilio Longoni nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to A Fisher Girl: 200 návštěv, což představuje 18% z celkového počtu zhlédnutí umělce Emilio Longoni. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Emilio Longoni?
- 1 400 za posledních dvanáct měsíců, z toho 400 na stránce umělce a 1 000 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Emilio Longoni, který lidé preferují?
- Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 64% návštěv pro 46% katalogu.