Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ellen Gallagher na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Ellen Gallagher
Lidé otevírají Dr. Blowfins častěji než jakékoliv jiné dílo od Ellen Gallagher: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 31% všech zobrazení. Delirious Hem a Dew Breaker doplňují pódiun. Ellen Gallagher celkem zaznamenal 1 200 návštěv, z toho 100 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 100 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev) si připomíná 69% návštěv, přestože tvoří pouze 36% katalogu.
Top 7: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Ellen Gallagher
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 7 děl umělce Ellen Gallagher s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Dr. Blowfins, 2014
500 návštěv · 31,2%
-
2
Delirious Hem, 1995
300 návštěv · 18,8%
-
3
Dew Breaker, 2015
300 návštěv · 18,8%
-
4
An Experiment of Unusual Opportunity, 2008
200 návštěv · 12,5%
-
5
Duke, 2004
100 návštěv · 6,2%
-
6
Dew Breaker and Dew Breaker, 2015
100 návštěv · 6,2%
-
7
They could still serve
100 návštěv · 6,2%
Jaká je popularita stránky Ellen Gallagher měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jakou pozornost získávají díla Ellen Gallagher celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Ellen Gallagher?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 9,1% | 12,5% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 18,2% | 6,2% |
| Jasná rovnováha | 45,5% | 56,2% |
| Luminózní | 27,3% | 25,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 72,7% | 68,8% |
| Jemné odstíny | 18,2% | 12,5% |
| Vyvážená jemnost | 9,1% | 18,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 80,0% | 81,2% |
| Zemité tóny | 10,0% | 12,5% |
| Monochromní | 10,0% | 6,2% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 72,7% | 68,8% |
| Vyvážená | 18,2% | 12,5% |
| Živobylé | 9,1% | 18,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 36,4% | 31,2% |
| Jemný | 36,4% | 37,5% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 9,1% | 31,2% |
| Prohlášení | 18,2% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 9,1% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 36,4% | 68,8% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 9,1% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 45,5% | 31,2% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Ellen Gallagher v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| An Experiment of Unusual Op… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dr. Blowfins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dew Breaker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blubber | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bubbel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Duke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dew Breaker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| They could still serve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dew Breaker and Dew Breaker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Delirious Hem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Ellen Gallagher čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Ellen Gallagher a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
Ellen Gallagher: rychlé odpovědi
Které dílo má u Ellen Gallagher nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Dr. Blowfins: 500 návštěv, což představuje 31% z celkového počtu zhlédnutí umělce Ellen Gallagher. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 7.
Kolik návštěv má Ellen Gallagher?
- 1 200 za posledních dvanáct měsíců, z toho 100 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Ellen Gallagher, který lidé preferují?
- Ano, Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev): 69% návštěv pro 36% katalogu.