Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Eliot Clark na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Eliot Clark
Lidé otevírají Kinchinjunga Darjeeling častěji než jakékoliv jiné dílo od Eliot Clark: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 25% všech zobrazení. Almora, India a Cape Blomaden, Nova Scotia doplňují pódiun. Eliot Clark celkem zaznamenal 1 000 návštěv, z toho 300 na stránce umělce a 700 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Zemité tóny (Barevná paleta) si připomíná 100% návštěv, přestože tvoří pouze 72% katalogu.
Top 7: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Eliot Clark
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 7 děl umělce Eliot Clark s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Kinchinjunga Darjeeling, 1937
200 návštěv · 25,0%
-
2
Almora, India, 1937
100 návštěv · 12,5%
-
3
Cape Blomaden, Nova Scotia, 1917
100 návštěv · 12,5%
-
4
Nanda Devi, 1938
100 návštěv · 12,5%
-
5
Evening Glow, Himalayas
100 návštěv · 12,5%
-
6
The Crescent Benares
100 návštěv · 12,5%
-
7
Morning Light, Devi
100 návštěv · 12,5%
Jaká je popularita stránky Eliot Clark měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 300 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Eliot Clark celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Eliot Clark?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,3% | 12,5% |
| Měkké stínění | 44,4% | 50,0% |
| Střední jas | 41,7% | 37,5% |
| Jasná rovnováha | 5,6% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 11,1% | 12,5% |
| Jemné odstíny | 50,0% | 62,5% |
| Vyvážená jemnost | 33,3% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 5,6% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 72,2% | 100,0% |
| Neutrální tóny | 16,7% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 11,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,7% | 12,5% |
| Vyvážená | 72,2% | 87,5% |
| Živobylé | 11,1% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,6% | 12,5% |
| Jemný | 19,4% | 12,5% |
| Vyvážený | 13,9% | 25,0% |
| Výrazný | 16,7% | 12,5% |
| Prohlášení | 44,4% | 37,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 52,8% | 75,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 22,2% | 12,5% |
| Vyvážená harmonie | 11,1% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 13,9% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Eliot Clark v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hour of Prayer Benares | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hotel Windsor Fire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cape Blomaden, Nova Scotia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Caress Almora, Ind… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nanda Devi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Kinchinjunga Darjeeling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Ghants, Benares | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From Mayavati Himalayas VI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Himalayan Trail | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Himalayan Trail | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Eliot Clark čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Eliot Clark a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
Eliot Clark: rychlé odpovědi
Které dílo má u Eliot Clark nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Kinchinjunga Darjeeling: 200 návštěv, což představuje 25% z celkového počtu zhlédnutí umělce Eliot Clark. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 7.
Kolik návštěv má Eliot Clark?
- 1 000 za posledních dvanáct měsíců, z toho 300 na stránce umělce a 700 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Eliot Clark, který lidé preferují?
- Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 100% návštěv pro 72% katalogu.