Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Edwin Lord Weeks na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Edwin Lord Weeks v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Edwin Lord Weeks na ArtsDot.com dílo Street Scene in India: 400 návštěv, což představuje 8% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Výprava indiánů a Elephants and Figures in a Courtyard, Fort Agra. Celkem bylo zaznamenáno 5 300 návštěv u Edwin Lord Weeks: 700 návštěv stránky umělce a 4 600 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 4 000 návštěvami. Uživatelé prohlížejí na počítače (100%). Návštěvníci mají sklon k Jasná barevná přítomnost (Nasycení barev): 31% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 12% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Edwin Lord Weeks
Toto je 10 děl umělce Edwin Lord Weeks, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Street Scene in India
400 návštěv · 7,8%
-
2
Výprava indiánů, 1899
300 návštěv · 5,9%
-
3
Elephants and Figures in a Courtyard, Fort Agra, 1890
200 návštěv · 3,9%
-
4
the golden temple amritsar, 1890
200 návštěv · 3,9%
-
5
Leaving for the Hunt at Gwalior, 1887
200 návštěv · 3,9%
-
6
Gate of the Fortress at Agra, India
200 návštěv · 3,9%
-
7
Arrival Of Prince Humbert, The Rajah, At The Palace Of Amber
200 návštěv · 3,9%
-
8
The Caravan, 1877
200 návštěv · 3,9%
-
9
rajah starting on a hat
200 návštěv · 3,9%
-
10
The Arrival Of A Caravan Outside Marakesh, The Mountains Of Atlas In The Distance
200 návštěv · 3,9%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Edwin Lord Weeks?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 400 |
| Čec 2026 | 400 | 3 600 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 300 | 300 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Edwin Lord Weeks?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Edwin Lord Weeks?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,0% | 2,0% |
| Měkké stínění | 24,0% | 23,5% |
| Střední jas | 46,0% | 39,2% |
| Jasná rovnováha | 28,0% | 33,3% |
| Luminózní | 0,0% | 2,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 6,0% | 2,0% |
| Jemné odstíny | 30,0% | 17,6% |
| Vyvážená jemnost | 52,0% | 49,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 12,0% | 31,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 56,5% | 56,0% |
| Neutrální tóny | 30,4% | 24,0% |
| Tmavé tóny | 10,9% | 18,0% |
| Metalické tóny | 2,2% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 0,0% | 2,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 8,0% | 3,9% |
| Vyvážená | 60,0% | 54,9% |
| Živobylé | 32,0% | 41,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 4,0% | 13,7% |
| Vyvážený | 8,0% | 5,9% |
| Výrazný | 20,0% | 11,8% |
| Prohlášení | 68,0% | 68,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,0% | 3,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 20,0% | 13,7% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 13,7% |
| Silná barevná jednotnost | 48,0% | 60,8% |
| Jednotná paleta | 8,0% | 7,8% |
Která díla umělce Edwin Lord Weeks jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Výprava indiánů | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Elephants and Figures in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Rahaj Starting on a Hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Open-Air Kitchen, Lahore… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Return Of The Imperial… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Blue-Tiled Mosque, Outs… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Silk Merchants | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hour of Prayer at Moti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Street Scene in India | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moguls Elephant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používají návštěvníci Edwin Lord Weeks?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 5 300 | 100,0% |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Edwin Lord Weeks?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| rusky | 300 | 75,0% |
| anglicky | 100 | 25,0% |
Kolik návštěv má Edwin Lord Weeks denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 200 |
| st 30 Zář | 300 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 200 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 1 000 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 900 |
| st 21 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 200 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 1 000 |
| st 28 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 1 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 400 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 300 |
Otázky týkající se Edwin Lord Weeks na ArtsDot.com
Která díla umělce Edwin Lord Weeks jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Street Scene in India se 400 návštěvami (8% všech zobrazení umělce Edwin Lord Weeks). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Edwin Lord Weeks na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Edwin Lord Weeks celkem 5 300 návštěv: 700 na stránce umělce a 4 600 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Edwin Lord Weeks?
- Většinou na počítače (100%): 100% návštěv pochází z zařízení počítače.
Jaké díla preferují návštěvníci Edwin Lord Weeks?
- Preferují Jasná barevná přítomnost (Nasycení barev): 31% návštěv oproti 12% v katalogu umělce.