Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Edwart Collier (Evert Colyer) na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Edwart Collier (Evert Colyer) v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Edwart Collier (Evert Colyer) na ArtsDot.com dílo A vanitas: 200 návštěv, což představuje 33% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Still life a Vanitas Still-Life (10). Celkem bylo zaznamenáno 1 400 návštěv u Edwart Collier (Evert Colyer): 800 návštěv stránky umělce a 600 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Jednotná paleta (Harmonie barev): 50% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 17% katalogu umělce.
5 nejvíce prohlížených děl umělce Edwart Collier (Evert Colyer)
Toto je 5 děl umělce Edwart Collier (Evert Colyer), která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Edwart Collier (Evert Colyer)?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Edwart Collier (Evert Colyer)?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Edwart Collier (Evert Colyer)?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 66,7% | 83,3% |
| Měkké stínění | 33,3% | 16,7% |
| Střední jas | 0,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 41,7% | 16,7% |
| Jemné odstíny | 50,0% | 66,7% |
| Vyvážená jemnost | 8,3% | 16,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 75,0% | 66,7% |
| Vyvážená | 25,0% | 33,3% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,3% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 16,7% | 33,3% |
| Výrazný | 25,0% | 33,3% |
| Prohlášení | 50,0% | 33,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 25,0% | 33,3% |
| Silná barevná jednotnost | 58,3% | 16,7% |
| Jednotná paleta | 16,7% | 50,0% |
Která díla umělce Edwart Collier (Evert Colyer) jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vanitas Still-Life (11) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vanitas Still-Life (12) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vanitas still life with a c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Vanitas Still-Life (10) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A vanitas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vanitas - Still Life with B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vanitas Still-Life (14) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vanitas Still-Life (13) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Edward collier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Edwart Collier (Evert Colyer)?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 100 | 50,0% |
| rusky | 100 | 50,0% |
Kolik návštěv má Edwart Collier (Evert Colyer) denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Edwart Collier (Evert Colyer) na ArtsDot.com
Která díla umělce Edwart Collier (Evert Colyer) jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je A vanitas se 200 návštěvami (33% všech zobrazení umělce Edwart Collier (Evert Colyer)). Výše uvedené pořadí obsahuje 5 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Edwart Collier (Evert Colyer) na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Edwart Collier (Evert Colyer) celkem 1 400 návštěv: 800 na stránce umělce a 600 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Edwart Collier (Evert Colyer)?
- Preferují Jednotná paleta (Harmonie barev): 50% návštěv oproti 17% v katalogu umělce.