Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Edward Matthew Ward na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Edward Matthew Ward: údaje v několika řádcích
The Last Parting of Marie-Antoinette and her Son je hvězdou: 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 22% všech zobrazení umělce Edward Matthew Ward. Následují Marie Antoinette Listening to the Act of Accusation a Receiving The News Of The Landing Of William Of Orange. Součet prohlídek stránky umělce (0 prohlídek) a děl (900 prohlídek) činí celkem 900. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (600 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Vyvážená harmonie (Harmonie barev), což představuje 33% návštěv oproti 7% v katalogu.
Edward Matthew Ward: 8 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Edward Matthew Ward.
-
1
The Last Parting of Marie-Antoinette and her Son
200 návštěv · 22,2%
-
2
Marie Antoinette Listening to the Act of Accusation
100 návštěv · 11,1%
-
3
Receiving The News Of The Landing Of William Of Orange
100 návštěv · 11,1%
-
4
Charles Ii And Nell Gwynne
100 návštěv · 11,1%
-
5
The Royal Family of France in the Prison of the Temple
100 návštěv · 11,1%
-
6
Final Adieu to the Dauphin
100 návštěv · 11,1%
-
7
Marie Antoinette And Her Children
100 návštěv · 11,1%
-
8
General Monck Declares For A Free Parliament
100 návštěv · 11,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Edward Matthew Ward?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
Kdy jsou díla umělce Edward Matthew Ward prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Edward Matthew Ward ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 66,7% | 77,8% |
| Měkké stínění | 22,2% | 11,1% |
| Střední jas | 11,1% | 11,1% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 55,6% | 44,4% |
| Jemné odstíny | 33,3% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 11,1% | 22,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 85,2% | 66,7% |
| Vyvážená | 11,1% | 33,3% |
| Živobylé | 3,7% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 11,1% | 11,1% |
| Jemný | 22,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 14,8% | 11,1% |
| Výrazný | 25,9% | 44,4% |
| Prohlášení | 25,9% | 33,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 22,2% | 11,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 11,1% | 11,1% |
| Vyvážená harmonie | 7,4% | 33,3% |
| Silná barevná jednotnost | 29,6% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 29,6% | 11,1% |
Jaké jsou nejlepší díla Edward Matthew Ward měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Last Parting of Marie-A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| The Royal Family of France… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Royal Family of France… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Final Adieu to the Dauphin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Orphan of the Temple | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hurling Abuse at Richard Ba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fall of Edward Hyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marie Antoinette Listening… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Fall of Clarendon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles Ii And Nell Gwynne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Edward Matthew Ward?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Edward Matthew Ward a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 200 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Edward Matthew Ward
Která díla od Edward Matthew Ward si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve The Last Parting of Marie-Antoinette and her Son s 200 návštěvami nebo 22% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 8 děl.
Jak velké je publikum Edward Matthew Ward na ArtsDot.com?
- 900 návštěv za dvanáct měsíců: 0 na stránce umělce a 900 u jeho děl.
Která díla Edward Matthew Ward nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Vyvážená harmonie (Harmonie barev) tvoří 33% prohlídek, ačkoliv představují pouze 7% katalogu.