Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Edmund George Warren na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Edmund George Warren
Lidé otevírají Robin Hood And His Merry Men - častěji než jakékoliv jiné dílo od Edmund George Warren: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 29% všech zobrazení. Riverside Village with figures fishing a Harvest Time On The Dart doplňují pódiun. Edmund George Warren celkem zaznamenal 700 návštěv, z toho 300 na stránce umělce a 400 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Zář 2026 bylo o 100% více návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 400 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Vyvážená jemnost (Nasycení barev) si připomíná 71% návštěv, přestože tvoří pouze 53% katalogu.
Top 6: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Edmund George Warren
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 6 děl umělce Edmund George Warren s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Robin Hood And His Merry Men -
200 návštěv · 28,6%
-
2
Riverside Village with figures fishing
100 návštěv · 14,3%
-
3
Harvest Time On The Dart
100 návštěv · 14,3%
-
4
Harvest Time By The Sea -
100 návštěv · 14,3%
-
5
Harvesting on the South Coast
100 návštěv · 14,3%
-
6
Harvest Time Near Ashburton
100 návštěv · 14,3%
Jaká je popularita stránky Edmund George Warren měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 300 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
Jakou pozornost získávají díla Edmund George Warren celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Edmund George Warren?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 13,3% | 0,0% |
| Měkké stínění | 40,0% | 42,9% |
| Střední jas | 20,0% | 28,6% |
| Jasná rovnováha | 26,7% | 28,6% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 13,3% | 14,3% |
| Jemné odstíny | 33,3% | 14,3% |
| Vyvážená jemnost | 53,3% | 71,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 20,0% | 14,3% |
| Vyvážená | 73,3% | 71,4% |
| Živobylé | 6,7% | 14,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 20,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 6,7% | 14,3% |
| Výrazný | 33,3% | 42,9% |
| Prohlášení | 40,0% | 42,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,7% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 13,3% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 73,3% | 85,7% |
| Jednotná paleta | 6,7% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Edmund George Warren v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robin Hood And His Merry Me… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Riverside Village with figu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Beech Forest, England | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bringing in the Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beech Forest, England 1877 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvesting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvesting on the South Coa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| An Extensive Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Time On The Dart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Edmund George Warren čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u Edmund George Warren a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Edmund George Warren: rychlé odpovědi
Které dílo má u Edmund George Warren nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Robin Hood And His Merry Men -: 200 návštěv, což představuje 29% z celkového počtu zhlédnutí umělce Edmund George Warren. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 6.
Kolik návštěv má Edmund George Warren?
- 700 za posledních dvanáct měsíců, z toho 300 na stránce umělce a 400 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Edmund George Warren, který lidé preferují?
- Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 71% návštěv pro 53% katalogu.