Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Duncan Cameron na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Duncan Cameron v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Duncan Cameron na ArtsDot.com dílo Stirling Castle: 200 návštěv, což představuje 14% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Harvest Time in Lorne a Harvest Time near St Fillans, Perthshire. Celkem bylo zaznamenáno 6 500 návštěv u Duncan Cameron: 5 200 návštěv stránky umělce a 1 300 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 200% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Zář 2026 s 3 000 návštěvami. O Duncan Cameron se čte v anglicky (97%) a Chinese (3%). Uživatelé prohlížejí na počítače (58%), telefony (28%) a tablety (14%). Návštěvníci mají sklon k Živobylé (Intenzita barev): 29% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 11% katalogu umělce.
9 nejvíce prohlížených děl umělce Duncan Cameron
Toto je 9 děl umělce Duncan Cameron, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Stirling Castle
200 návštěv · 14,3%
-
2
Harvest Time in Lorne, 1888
200 návštěv · 14,3%
-
3
Harvest Time near St Fillans, Perthshire, 1877
200 návštěv · 14,3%
-
4
Evening 'Slow from the Sky the Light Declines'
200 návštěv · 14,3%
-
5
Largo Bay, 1877
200 návštěv · 14,3%
-
6
Loch Achray and Benvenue, 1875
100 návštěv · 7,1%
-
7
Haymaking in the Scottish Countryside, 1881
100 návštěv · 7,1%
-
8
Dunblane Cathedral, 1892
100 návštěv · 7,1%
-
9
Arthur's Seat from Kirkcaldy
100 návštěv · 7,1%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Duncan Cameron?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 1 300 | 1 200 |
| Srp 2026 | 1 000 | 0 |
| Zář 2026 | 2 900 | 100 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Duncan Cameron?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Duncan Cameron?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 15,8% | 28,6% |
| Střední jas | 73,7% | 64,3% |
| Jasná rovnováha | 10,5% | 7,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 26,3% | 7,1% |
| Jemné odstíny | 10,5% | 14,3% |
| Vyvážená jemnost | 57,9% | 64,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 5,3% | 14,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 78,6% | 72,7% |
| Tmavé tóny | 7,1% | 18,2% |
| Neutrální tóny | 14,3% | 9,1% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 21,1% | 0,0% |
| Vyvážená | 68,4% | 71,4% |
| Živobylé | 10,5% | 28,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 10,5% | 7,1% |
| Vyvážený | 21,1% | 28,6% |
| Výrazný | 36,8% | 42,9% |
| Prohlášení | 31,6% | 21,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,5% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 5,3% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 21,1% | 28,6% |
| Jednotná paleta | 57,9% | 71,4% |
Která díla umělce Duncan Cameron jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stirling Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Evening 'Slow from the Sky… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Stirling Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening – 'Slow from the Sk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Tay near Perth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Highland Loch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Time in Lorne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Dunblane Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Loch Achray and Benvenue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Largo Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používají návštěvníci Duncan Cameron?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 800 | 58,5% |
| telefony | 1 800 | 27,7% |
| tablety | 900 | 13,8% |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Duncan Cameron?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 3 800 | 97,4% |
| Chinese | 100 | 2,6% |
Kolik návštěv má Duncan Cameron denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 100 |
| st 23 Zář | 400 |
| čt 24 Zář | 200 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 600 |
| čt 1 Říj | 500 |
| pá 2 Říj | 300 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 300 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 600 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 700 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 300 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 500 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 600 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 400 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 300 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 600 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 700 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 200 |
| so 24 Říj (předpověď) | 500 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 400 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 600 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 800 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 500 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 400 |
Otázky týkající se Duncan Cameron na ArtsDot.com
Která díla umělce Duncan Cameron jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Stirling Castle se 200 návštěvami (14% všech zobrazení umělce Duncan Cameron). Výše uvedené pořadí obsahuje 9 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Duncan Cameron na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Duncan Cameron celkem 6 500 návštěv: 5 200 na stránce umělce a 1 300 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Duncan Cameron?
- Většinou na počítače (58%), telefony (28%) a tablety (14%): 58% návštěv pochází z zařízení počítače.
Kterými jazyky lidé čtou o Duncan Cameron?
- Nejpoužívanějšími jazyky jsou anglicky (97%) a Chinese (3%). S podílem 97% návštěvníků dominuje jazyk anglicky.
Jaké díla preferují návštěvníci Duncan Cameron?
- Preferují Živobylé (Intenzita barev): 29% návštěv oproti 11% v katalogu umělce.