Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Dirck van Delen na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Dirck van Delen
Lidé otevírají The Great Hall of the Binnenhof in The Hague častěji než jakékoliv jiné dílo od Dirck van Delen: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 18% všech zobrazení. An Interior with Ladies and Gentlemen Dining a Perspective Fantasy of a Palace, with Elegant Figures doplňují pódiun. Dirck van Delen celkem zaznamenal 1 900 návštěv, z toho 1 000 na stránce umělce a 900 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 700 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Vyvážená jemnost (Nasycení barev) si připomíná 36% návštěv, přestože tvoří pouze 13% katalogu.
Top 8: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Dirck van Delen
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 8 děl umělce Dirck van Delen s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
The Great Hall of the Binnenhof in The Hague, 1651
200 návštěv · 18,2%
-
2
An Interior with Ladies and Gentlemen Dining, 1629
200 návštěv · 18,2%
-
3
Perspective Fantasy of a Palace, with Elegant Figures
200 návštěv · 18,2%
-
4
Elegant Figures in a Loggia, 1635
100 návštěv · 9,1%
-
5
Conversation outside a Castle, 1636
100 návštěv · 9,1%
-
6
Interior of a Gothic Church, Dirck van Delen, 1641, 1641
100 návštěv · 9,1%
-
7
A Seven-Part Decorative Sequence: A Gallery, Dirck van Delen, 1630 - 1632, 1632
100 návštěv · 9,1%
-
8
The Entrance to a Palace
100 návštěv · 9,1%
Jaká je popularita stránky Dirck van Delen měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 800 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Dirck van Delen celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Dirck van Delen?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 47,8% | 54,5% |
| Měkké stínění | 30,4% | 27,3% |
| Střední jas | 21,7% | 18,2% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 39,1% | 36,4% |
| Jemné odstíny | 47,8% | 27,3% |
| Vyvážená jemnost | 13,0% | 36,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 81,2% | 90,9% |
| Neutrální tóny | 12,5% | 9,1% |
| Tmavé tóny | 6,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 60,9% | 45,5% |
| Vyvážená | 39,1% | 54,5% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 13,0% | 0,0% |
| Jemný | 34,8% | 45,5% |
| Vyvážený | 13,0% | 18,2% |
| Výrazný | 21,7% | 27,3% |
| Prohlášení | 17,4% | 9,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,7% | 9,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 17,4% | 9,1% |
| Silná barevná jednotnost | 52,2% | 54,5% |
| Jednotná paleta | 21,7% | 27,3% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Dirck van Delen v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Great Hall of the Binne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Conversation outside a Cast… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| An architectural fantasy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Seven-Part Decorative Seq… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Elegant Figures in a Loggia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| An Interior with Ladies and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Palace Courtyard with Figur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Conversation in a Palace… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Seven-Part Decorative Seq… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Dirck van Delen čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 200 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u Dirck van Delen a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Dirck van Delen: rychlé odpovědi
Které dílo má u Dirck van Delen nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to The Great Hall of the Binnenhof in The Hague: 200 návštěv, což představuje 18% z celkového počtu zhlédnutí umělce Dirck van Delen. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 8.
Kolik návštěv má Dirck van Delen?
- 1 900 za posledních dvanáct měsíců, z toho 1 000 na stránce umělce a 900 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Dirck van Delen, který lidé preferují?
- Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 36% návštěv pro 13% katalogu.