Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce De Scott Evans na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
De Scott Evans v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce De Scott Evans na ArtsDot.com dílo The Tack Room: 300 návštěv, což představuje 43% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Hanging Apples a Grandfather's Clock. Celkem bylo zaznamenáno 800 návštěv u De Scott Evans: 400 návštěv stránky umělce a 400 návštěv stránek jednotlivých děl. Zájem mírně opadl: počet návštěv klesl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 600 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Vyvážená harmonie (Harmonie barev): 43% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 11% katalogu umělce.
5 nejvíce prohlížených děl umělce De Scott Evans
Toto je 5 děl umělce De Scott Evans, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku De Scott Evans?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 300 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora De Scott Evans?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci De Scott Evans?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 21,1% | 14,3% |
| Měkké stínění | 21,1% | 42,9% |
| Střední jas | 47,4% | 42,9% |
| Jasná rovnováha | 10,5% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 0,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 21,1% | 14,3% |
| Vyvážená jemnost | 31,6% | 42,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 42,1% | 42,9% |
| Sytá barva | 5,3% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 66,7% | 71,4% |
| Tmavé tóny | 27,8% | 28,6% |
| Neutrální tóny | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 5,3% | 14,3% |
| Vyvážená | 57,9% | 42,9% |
| Živobylé | 36,8% | 42,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,5% | 0,0% |
| Jemný | 36,8% | 14,3% |
| Vyvážený | 5,3% | 14,3% |
| Výrazný | 15,8% | 14,3% |
| Prohlášení | 31,6% | 57,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 10,5% | 42,9% |
| Silná barevná jednotnost | 26,3% | 42,9% |
| Jednotná paleta | 63,2% | 14,3% |
Která díla umělce De Scott Evans jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Free Sample, Take One | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Free Sample / Try One | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Try One | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daisies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grandfather's Clock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Two Hanging Apple | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A New Variety, Try One | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Connoisseur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A new variety try one | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scene on the Island of Jama… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci De Scott Evans?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má De Scott Evans denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se De Scott Evans na ArtsDot.com
Která díla umělce De Scott Evans jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je The Tack Room se 300 návštěvami (43% všech zobrazení umělce De Scott Evans). Výše uvedené pořadí obsahuje 5 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na De Scott Evans na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a De Scott Evans celkem 800 návštěv: 400 na stránce umělce a 400 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci De Scott Evans?
- Preferují Vyvážená harmonie (Harmonie barev): 43% návštěv oproti 11% v katalogu umělce.