Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce David Morier na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
David Morier: údaje v několika řádcích
William Augustus, Duke of Cumberland (1721–1765) je hvězdou: 100 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 33% všech zobrazení umělce David Morier. Následují George II (1683–1760) a William Augustus (1721–1765), Duke of Cumberland on a Grey Charger. Součet prohlídek stránky umělce (200 prohlídek) a děl (300 prohlídek) činí celkem 500. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (400 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Nejtmavší (Jasnost světla), což představuje 100% návštěv oproti 20% v katalogu.
David Morier: 3 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce David Morier.
Kdy lidé navštěvují stránku David Morier?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 300 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce David Morier prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci David Morier ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 20,0% | 100,0% |
| Měkké stínění | 46,0% | 0,0% |
| Střední jas | 32,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 2,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 52,0% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 30,0% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 12,0% | 33,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 75,9% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 10,3% | 50,0% |
| Neutrální tóny | 10,3% | 0,0% |
| Monochromní | 3,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 64,0% | 66,7% |
| Vyvážená | 34,0% | 33,3% |
| Živobylé | 2,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 16,0% | 33,3% |
| Jemný | 34,0% | 66,7% |
| Vyvážený | 24,0% | 0,0% |
| Výrazný | 18,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 8,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 33,3% |
| Silná barevná jednotnost | 40,0% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 42,0% | 33,3% |
Jaké jsou nejlepší díla David Morier měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Private, 1st Royal Dragoons… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grenadiers, two unidentifie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grenadiers, 10th, 11th and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Private, 1st Regiment of Cu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grenadiers, Infantry Regime… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpeter, 1st Troop of Hor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Private, 12th Dragoons, 1751 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grenadiers, 19th and 20th R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grenadier, Regiment of Drag… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grenadier, 6th Regiment of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce David Morier?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u David Morier a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o David Morier
Která díla od David Morier si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve William Augustus, Duke of Cumberland (1721–1765) s 100 návštěvami nebo 33% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 3 děl.
Jak velké je publikum David Morier na ArtsDot.com?
- 500 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce umělce a 300 u jeho děl.
Která díla David Morier nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Nejtmavší (Jasnost světla) tvoří 100% prohlídek, ačkoliv představují pouze 20% katalogu.