Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce David John Rowlands na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro David John Rowlands
Lidé otevírají Corporal C. J. G. (Fred) Comber, MC, and the Crew of the Royal Electrical and Mechanical Engineers in Action on Bridge 4 over the Shatt al Basra Waterway, Iraq, 24 March 2003 častěji než jakékoliv jiné dílo od David John Rowlands: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 38% všech zobrazení. Drumcree, The Garvaghy Road a The Raid on St Nazaire, 28 March 1942 doplňují pódiun. David John Rowlands celkem zaznamenal 800 návštěv, z toho 500 na stránce umělce a 300 u jednotlivých děl. Trend mírně klesá: v období Říj 2026 bylo o 100% méně návštěv než v období Zář 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 500 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Jemné odstíny (Nasycení barev) si připomíná 75% návštěv, přestože tvoří pouze 46% katalogu.
Top 5: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce David John Rowlands
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 5 děl umělce David John Rowlands s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Corporal C. J. G. (Fred) Comber, MC, and the Crew of the Royal Electrical and Mechanical Engineers in Action on Bridge 4 over the Shatt al Basra Waterway, Iraq, 24 March 2003, 2006
300 návštěv · 37,5%
-
2
Drumcree, The Garvaghy Road, 1998
200 návštěv · 25,0%
-
3
The Raid on St Nazaire, 28 March 1942, 2002
100 návštěv · 12,5%
-
4
Lieutenant George Cairns Winning the Victoria Cross at the Battle of Pagoda Hill, Burma, 13 March 1944, 1997
100 návštěv · 12,5%
-
5
In Old Basrah, Iraq 2003, 2003
100 návštěv · 12,5%
Jaká je popularita stránky David John Rowlands měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 300 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 200 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla David John Rowlands celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky David John Rowlands?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 23,1% | 50,0% |
| Střední jas | 30,8% | 37,5% |
| Jasná rovnováha | 38,5% | 12,5% |
| Luminózní | 7,7% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 38,5% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 46,2% | 75,0% |
| Vyvážená jemnost | 15,4% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 23,1% | 25,0% |
| Vyvážená | 69,2% | 75,0% |
| Živobylé | 7,7% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 7,7% | 0,0% |
| Jemný | 30,8% | 37,5% |
| Vyvážený | 7,7% | 0,0% |
| Výrazný | 23,1% | 12,5% |
| Prohlášení | 30,8% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 23,1% | 37,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 30,8% | 12,5% |
| Vyvážená harmonie | 7,7% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 38,5% | 37,5% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce David John Rowlands v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Corporal C. J. G. (Fred) Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Dogwood' Lament to the Los… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Raid on St Nazaire, 28… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Princess Marina College, Ar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gulf War | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant George Cairns Wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In Old Basrah, Iraq 2003 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Az Zubayr, Iraq 2003 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Presentation of the Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| B Squadron, 1st The Queen's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je David John Rowlands čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u David John Rowlands a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 200 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 100 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 200 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 100 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 100 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
David John Rowlands: rychlé odpovědi
Které dílo má u David John Rowlands nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Corporal C. J. G. (Fred) Comber, MC, and the Crew of the Royal Electrical and Mechanical Engineers in Action on Bridge 4 over the Shatt al Basra Waterway, Iraq, 24 March 2003: 300 návštěv, což představuje 38% z celkového počtu zhlédnutí umělce David John Rowlands. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 5.
Kolik návštěv má David John Rowlands?
- 800 za posledních dvanáct měsíců, z toho 500 na stránce umělce a 300 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od David John Rowlands, který lidé preferují?
- Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 75% návštěv pro 46% katalogu.