Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Daniel Garber na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Daniel Garber v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Daniel Garber na ArtsDot.com dílo Springtime In The Village: 1 300 návštěv, což představuje 26% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich A Wooded Watershed a South Room - Green Street. Celkem bylo zaznamenáno 3 600 návštěv u Daniel Garber: 1 100 návštěv stránky umělce a 2 500 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 62% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 400 návštěvami. Uživatelé prohlížejí na telefony (56%), počítače (36%) a tablety (8%). Návštěvníci mají sklon k Výrazný (Kontrast): 46% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 14% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Daniel Garber
Toto je 10 děl umělce Daniel Garber, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Springtime In The Village
1 300 návštěv · 26,0%
-
2
A Wooded Watershed
900 návštěv · 18,0%
-
3
South Room - Green Street, 1920
700 návštěv · 14,0%
-
4
New Hope
300 návštěv · 6,0%
-
5
Dry Deason -
200 návštěv · 4,0%
-
6
Yonder Hill
200 návštěv · 4,0%
-
7
Reading -
200 návštěv · 4,0%
-
8
Pear Tree
200 návštěv · 4,0%
-
9
Springtime Byrum
200 návštěv · 4,0%
-
10
Lone Tree, 1943
100 návštěv · 2,0%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Daniel Garber?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 1 200 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 200 | 600 |
| Říj 2026 | 700 | 600 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Daniel Garber?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Daniel Garber?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,0% | 2,0% |
| Měkké stínění | 20,0% | 20,0% |
| Střední jas | 56,0% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 16,0% | 28,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 8,0% | 20,0% |
| Jemné odstíny | 36,0% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 38,0% | 22,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 18,0% | 8,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 55,6% |
| Neutrální tóny | 30,6% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 13,9% | 8,9% |
| Monochromní | 2,8% | 2,2% |
| Přírodní motivy | 2,8% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 12,0% | 20,0% |
| Vyvážená | 66,0% | 66,0% |
| Živobylé | 22,0% | 14,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,0% | 8,0% |
| Jemný | 32,0% | 12,0% |
| Vyvážený | 20,0% | 10,0% |
| Výrazný | 14,0% | 46,0% |
| Prohlášení | 22,0% | 24,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 28,0% | 34,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 6,0% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 22,0% |
| Silná barevná jednotnost | 36,0% | 36,0% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 2,0% |
Která díla umělce Daniel Garber jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Springtime In The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 600 | 100 |
| South Room - Green Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Tanis Garber | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Langson Lathrop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lone Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman's Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Springtime Byrum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New Hope | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Old Man And The Pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používají návštěvníci Daniel Garber?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| telefony | 2 000 | 55,6% |
| počítače | 1 300 | 36,1% |
| tablety | 300 | 8,3% |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Daniel Garber?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 500 | 55,6% |
| francouzsky | 300 | 33,3% |
| Chinese | 100 | 11,1% |
Kolik návštěv má Daniel Garber denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 500 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 100 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 700 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 200 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 100 |
| so 31 Říj | 100 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 100 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 200 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 100 |
| po 16 Lis (předpověď) | 200 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 100 |
| po 23 Lis (předpověď) | 200 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Daniel Garber na ArtsDot.com
Která díla umělce Daniel Garber jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Springtime In The Village se 1 300 návštěvami (26% všech zobrazení umělce Daniel Garber). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Daniel Garber na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Daniel Garber celkem 3 600 návštěv: 1 100 na stránce umělce a 2 500 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Daniel Garber?
- Většinou na telefony (56%), počítače (36%) a tablety (8%): 56% návštěv pochází z zařízení telefony.
Jaké díla preferují návštěvníci Daniel Garber?
- Preferují Výrazný (Kontrast): 46% návštěv oproti 14% v katalogu umělce.