Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Cornelis Springer na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Cornelis Springer v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Cornelis Springer na ArtsDot.com dílo Enkhuizen south havendijk: 400 návštěv, což představuje 6% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Many figures in the streets of Haarlem a Weeshuis in Enkhuizen. Celkem bylo zaznamenáno 6 800 návštěv u Cornelis Springer: 600 návštěv stránky umělce a 6 200 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 725% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Říj 2026 s 3 300 návštěvami. Uživatelé prohlížejí na počítače (49%), tablety (49%) a telefony (3%). Návštěvníci mají sklon k Vyvážená harmonie (Harmonie barev): 35% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 22% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Cornelis Springer
Toto je 10 děl umělce Cornelis Springer, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Enkhuizen south havendijk
400 návštěv · 5,9%
-
2
Many figures in the streets of Haarlem, 1870
300 návštěv · 4,4%
-
3
Weeshuis in Enkhuizen
300 návštěv · 4,4%
-
4
A view in a street, Culemborg, with a blacksmith at work
300 návštěv · 4,4%
-
5
Street scene
200 návštěv · 2,9%
-
6
Cityview wiith marketstall
200 návštěv · 2,9%
-
7
Village view
200 návštěv · 2,9%
-
8
Marketview with cityhall Woerden
200 návštěv · 2,9%
-
9
The Jewish quarter in Amsterdam
200 návštěv · 2,9%
-
10
Cityhall in Lbeck
200 návštěv · 2,9%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Cornelis Springer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 2 100 |
| Srp 2026 | 0 | 600 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
| Říj 2026 | 200 | 3 100 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Cornelis Springer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Cornelis Springer?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 1,5% |
| Měkké stínění | 16,0% | 17,6% |
| Střední jas | 48,0% | 41,2% |
| Jasná rovnováha | 32,0% | 39,7% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 22,0% | 14,7% |
| Jemné odstíny | 56,0% | 55,9% |
| Vyvážená jemnost | 22,0% | 29,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 58,7% | 63,1% |
| Zemité tóny | 41,3% | 35,4% |
| Tmavé tóny | 0,0% | 1,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,0% | 22,1% |
| Vyvážená | 80,0% | 75,0% |
| Živobylé | 4,0% | 2,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 4,0% | 5,9% |
| Vyvážený | 4,0% | 2,9% |
| Výrazný | 6,0% | 7,3% |
| Prohlášení | 84,0% | 83,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,0% | 1,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 4,4% |
| Vyvážená harmonie | 22,0% | 35,3% |
| Silná barevná jednotnost | 48,0% | 39,7% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 19,1% |
Která díla umělce Cornelis Springer jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Janskerk (Gouda) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View on the Herengracht Alo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street in the village of Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Principal Market in Munster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Town Hall and Market at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "Der Schöne Brunnen" in Neu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Town Hall in Lübeck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View in Makkum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Franeker with the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používají návštěvníci Cornelis Springer?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 300 | 48,5% |
| tablety | 3 300 | 48,5% |
| telefony | 200 | 2,9% |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Cornelis Springer?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 100 | 50,0% |
| anglicky | 100 | 50,0% |
Kolik návštěv má Cornelis Springer denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 100 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 3 000 |
| po 26 Říj | 300 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Cornelis Springer na ArtsDot.com
Která díla umělce Cornelis Springer jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Enkhuizen south havendijk se 400 návštěvami (6% všech zobrazení umělce Cornelis Springer). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Cornelis Springer na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Cornelis Springer celkem 6 800 návštěv: 600 na stránce umělce a 6 200 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Cornelis Springer?
- Většinou na počítače (49%), tablety (49%) a telefony (3%): 49% návštěv pochází z zařízení počítače.
Jaké díla preferují návštěvníci Cornelis Springer?
- Preferují Vyvážená harmonie (Harmonie barev): 35% návštěv oproti 22% v katalogu umělce.