Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Colin Unwin Gill na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Colin Unwin Gill
Lidé otevírají King Alfred's Longships Defeat the Danes, 877 častěji než jakékoliv jiné dílo od Colin Unwin Gill: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 14% všech zobrazení. Fampoux a Observation of Fire Gunner Officers Correcting Their Battery Fire by Field Telephone from a Disused Trench in No Man's Land doplňují pódiun. Colin Unwin Gill celkem zaznamenal 700 návštěv, z toho 100 na stránce umělce a 600 u jednotlivých děl. Trend mírně klesá: v období Zář 2026 bylo o 100% méně návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 500 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Prohlášení (Kontrast) si připomíná 43% návštěv, přestože tvoří pouze 29% katalogu.
Top 7: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Colin Unwin Gill
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 7 děl umělce Colin Unwin Gill s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
King Alfred's Longships Defeat the Danes, 877, 1927
100 návštěv · 14,3%
-
2
Fampoux, 1919
100 návštěv · 14,3%
-
3
Observation of Fire Gunner Officers Correcting Their Battery Fire by Field Telephone from a Disused Trench in No Man's Land, 1919
100 návštěv · 14,3%
-
4
Venus and Cupid, 1924
100 návštěv · 14,3%
-
5
Heavy Artillery, 1919
100 návštěv · 14,3%
-
6
Moving Gold in the Old Gold Vault
100 návštěv · 14,3%
-
7
A Gunner, 1919
100 návštěv · 14,3%
Jaká je popularita stránky Colin Unwin Gill měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 500 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Colin Unwin Gill celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Colin Unwin Gill?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,5% | 0,0% |
| Měkké stínění | 33,3% | 42,9% |
| Střední jas | 37,5% | 42,9% |
| Jasná rovnováha | 12,5% | 14,3% |
| Luminózní | 4,2% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 4,2% | 14,3% |
| Jemné odstíny | 50,0% | 57,1% |
| Vyvážená jemnost | 29,2% | 14,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,7% | 14,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 56,2% | 60,0% |
| Neutrální tóny | 31,2% | 40,0% |
| Tmavé tóny | 6,2% | 0,0% |
| Metalické tóny | 6,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,7% | 14,3% |
| Vyvážená | 62,5% | 71,4% |
| Živobylé | 20,8% | 14,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,5% | 0,0% |
| Jemný | 37,5% | 28,6% |
| Vyvážený | 12,5% | 14,3% |
| Výrazný | 8,3% | 14,3% |
| Prohlášení | 29,2% | 42,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 25,0% | 28,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,3% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 58,3% | 57,1% |
| Jednotná paleta | 8,3% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Colin Unwin Gill v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening after a Push | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| King Alfred's Longships Def… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Café Bar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heavy Artillery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boadicea at Colchester, 61… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heavy Artillery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Catherine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Captive | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Gunner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening after a Push | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Colin Unwin Gill čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u Colin Unwin Gill a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Colin Unwin Gill: rychlé odpovědi
Které dílo má u Colin Unwin Gill nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to King Alfred's Longships Defeat the Danes, 877: 100 návštěv, což představuje 14% z celkového počtu zhlédnutí umělce Colin Unwin Gill. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 7.
Kolik návštěv má Colin Unwin Gill?
- 700 za posledních dvanáct měsíců, z toho 100 na stránce umělce a 600 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Colin Unwin Gill, který lidé preferují?
- Ano, Prohlášení (Kontrast): 43% návštěv pro 29% katalogu.