Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Cimabue na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Cimabue v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Cimabue na ArtsDot.com dílo Kříž: 4 100 návštěv, což představuje 27% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Svatý František z Assisi (detail) a The Madonna in Majesty (Maestà). Celkem bylo zaznamenáno 39 600 návštěv u Cimabue: 25 600 návštěv stránky umělce a 14 000 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 53% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 15 700 návštěvami. O Cimabue se čte v korejsky (21%), anglicky (18%) a italsky (18%). Návštěvníci pocházejí převážně z Itálie (15%), Jižní Korea (15%) a Německo (12%). Uživatelé prohlížejí na počítače (68%), telefony (25%) a tablety (7%). Návštěvníci mají sklon k Vyvážená (Intenzita barev): 70% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 36% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Cimabue
Toto je 10 děl umělce Cimabue, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
400
Čec 2026
7 000
8 700
Srp 2026
7 400
1 900
Zář 2026
11 200
3 000
Jak často jsou prohlíženy díla autora Cimabue?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Cimabue?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
21,1%
51,0%
Klidná atmosféra
7,9%
23,2%
Dramatický
26,3%
14,6%
Elegance
23,7%
9,3%
Eterický
7,9%
2,0%
Mystický
7,9%
0,0%
Romantický
5,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
44,7%
41,1%
Reflektivní
7,9%
23,2%
Melancholický
15,8%
11,3%
Klidná
13,2%
11,3%
Pokojný
7,9%
7,3%
Romantický
5,3%
2,6%
Závažný a tklivý
2,6%
3,3%
Napětí
2,6%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
6,0%
26,0%
Měkké stínění
24,0%
27,3%
Střední jas
38,0%
13,6%
Jasná rovnováha
28,0%
5,8%
Luminózní
4,0%
27,3%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
4,0%
0,7%
Jemné odstíny
10,0%
31,2%
Vyvážená jemnost
34,0%
42,2%
Jasná barevná přítomnost
50,0%
22,7%
Sytá barva
2,0%
3,2%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
44,0%
42,9%
Neutrální tóny
18,0%
31,2%
Tmavé tóny
30,0%
26,0%
Pastelové barvy
8,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
4,0%
0,0%
Vyvážená
36,0%
70,1%
Živobylé
60,0%
29,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
32,0%
9,1%
Jemný
26,0%
30,5%
Vyvážený
10,0%
4,5%
Výrazný
12,0%
8,4%
Prohlášení
20,0%
47,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
4,0%
3,9%
Vyvážená harmonie
8,0%
2,6%
Silná barevná jednotnost
48,0%
75,3%
Jednotná paleta
40,0%
18,2%
Která díla umělce Cimabue jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Kříž
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 600
300
1 000
Crucifix
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
0
Madona v královské jméně
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
The Madonna in Majesty (det…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Madona ve slávě (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
The Madonna in Majesty (Mae…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
100
Svatý František z Assisi (d…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
1 300
900
Virgin Enthroned with Angels
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
0
200
Madonna Enthroned with the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Madonna Enthroned with the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
Jaká zařízení používají návštěvníci Cimabue?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
27 100
68,4%
telefony
9 800
24,7%
tablety
2 700
6,8%
Jakými jazyky se používají návštěvníci Cimabue?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
korejsky
2 200
21,2%
anglicky
1 900
18,3%
italsky
1 900
18,3%
španělsky
1 500
14,4%
německy
1 000
9,6%
rusky
700
6,7%
dánsky
400
3,8%
portugalsky
300
2,9%
řecky
100
1,0%
estonsky
100
1,0%
Kolik návštěv má Cimabue denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 26 Zář
100
ne 27 Zář
500
po 28 Zář
800
út 29 Zář
700
st 30 Zář
400
čt 1 Říj
500
pá 2 Říj
400
so 3 Říj
700
ne 4 Říj
1 600
po 5 Říj
1 300
út 6 Říj
500
st 7 Říj
600
čt 8 Říj
400
pá 9 Říj
1 800
so 10 Říj
1 300
ne 11 Říj
400
po 12 Říj
1 400
út 13 Říj
800
st 14 Říj
400
čt 15 Říj
400
pá 16 Říj
200
so 17 Říj (předpověď)
800
ne 18 Říj (předpověď)
900
po 19 Říj (předpověď)
1 300
út 20 Říj (předpověď)
700
st 21 Říj (předpověď)
500
čt 22 Říj (předpověď)
500
pá 23 Říj (předpověď)
900
so 24 Říj (předpověď)
800
ne 25 Říj (předpověď)
1 000
po 26 Říj (předpověď)
1 400
út 27 Říj (předpověď)
800
st 28 Říj (předpověď)
600
čt 29 Říj (předpověď)
500
pá 30 Říj (předpověď)
1 000
so 31 Říj (předpověď)
900
ne 1 Lis (předpověď)
1 100
po 2 Lis (předpověď)
1 500
út 3 Lis (předpověď)
900
st 4 Lis (předpověď)
600
čt 5 Lis (předpověď)
600
pá 6 Lis (předpověď)
1 000
Otázky týkající se Cimabue na ArtsDot.com
Která díla umělce Cimabue jsou nejoblíbenější?
Nejobliíbenějším dílem je Kříž se 4 100 návštěvami (27% všech zobrazení umělce Cimabue). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Cimabue na ArtsDot.com?
Za posledních dvanáct měsíců získal/a Cimabue celkem 39 600 návštěv: 25 600 na stránce umělce a 14 000 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Cimabue?
Většinou na počítače (68%), telefony (25%) a tablety (7%): 68% návštěv pochází z zařízení počítače.
Kterými jazyky lidé čtou o Cimabue?
Nejpoužívanějšími jazyky jsou korejsky (21%), anglicky (18%) a italsky (18%). S podílem 21% návštěvníků dominuje jazyk korejsky.
Jaké díla preferují návštěvníci Cimabue?
Preferují Vyvážená (Intenzita barev): 70% návštěv oproti 36% v katalogu umělce.