Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Christopher Pearse Cranch na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Christopher Pearse Cranch
Lidé otevírají Peaceful Evening častěji než jakékoliv jiné dílo od Christopher Pearse Cranch: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 16% všech zobrazení. The Washington Oak, Denning's Point (Fishkill on the Hudson) a Niagara (also known as American Falls) doplňují pódiun. Christopher Pearse Cranch celkem zaznamenal 2 100 návštěv, z toho 500 na stránce umělce a 1 600 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 600 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Tmavé tóny (Barevná paleta) si připomíná 38% návštěv, přestože tvoří pouze 20% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Christopher Pearse Cranch
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Christopher Pearse Cranch s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Peaceful Evening, 1850
300 návštěv · 15,8%
-
2
The Washington Oak, Denning's Point (Fishkill on the Hudson), 1867
200 návštěv · 10,5%
-
3
Niagara (also known as American Falls), 1853
200 návštěv · 10,5%
-
4
Sunset Landscape
200 návštěv · 10,5%
-
5
Niagara: American Falls, 1853
200 návštěv · 10,5%
-
6
River Running between Pastures, 1850
100 návštěv · 5,3%
-
7
Landscape with Waterfall, 1851
100 návštěv · 5,3%
-
8
Landscape, 1874
100 návštěv · 5,3%
-
9
Venice (also known as Morning Scene on the Guidecca, Mouth of the Grand Canal), 1860
100 návštěv · 5,3%
-
10
Castle Gondolfo, Lake Albano, Italy, 1852
100 návštěv · 5,3%
Jaká je popularita stránky Christopher Pearse Cranch měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 1 300 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 200 |
Jakou pozornost získávají díla Christopher Pearse Cranch celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Christopher Pearse Cranch?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,8% | 21,1% |
| Měkké stínění | 26,5% | 10,5% |
| Střední jas | 29,4% | 42,1% |
| Jasná rovnováha | 35,3% | 26,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 14,7% | 5,3% |
| Jemné odstíny | 29,4% | 21,1% |
| Vyvážená jemnost | 32,4% | 42,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 23,5% | 31,6% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 43,3% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 20,0% | 37,5% |
| Zemité tóny | 30,0% | 12,5% |
| Přírodní motivy | 6,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 17,6% | 5,3% |
| Vyvážená | 50,0% | 57,9% |
| Živobylé | 32,4% | 36,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 2,9% | 0,0% |
| Vyvážený | 2,9% | 0,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 94,1% | 100,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,9% | 10,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 23,5% | 21,1% |
| Silná barevná jednotnost | 29,4% | 36,8% |
| Jednotná paleta | 29,4% | 31,6% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Christopher Pearse Cranch v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| River Running between Pastu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sunset Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| View on the Catskill River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man with Two Cows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Fishermen an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Tivoli, East of Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| View on the Hudson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Christopher Pearse Cranch čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Christopher Pearse Cranch a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Christopher Pearse Cranch: rychlé odpovědi
Které dílo má u Christopher Pearse Cranch nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Peaceful Evening: 300 návštěv, což představuje 16% z celkového počtu zhlédnutí umělce Christopher Pearse Cranch. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Christopher Pearse Cranch?
- 2 100 za posledních dvanáct měsíců, z toho 500 na stránce umělce a 1 600 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Christopher Pearse Cranch, který lidé preferují?
- Ano, Tmavé tóny (Barevná paleta): 38% návštěv pro 20% katalogu.