Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles van den Eycken na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Charles van den Eycken v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Charles van den Eycken na ArtsDot.com dílo Two Against One: 100 návštěv, což představuje 11% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Mischievous Kittens a Dogs and a Tortoise. Celkem bylo zaznamenáno 2 200 návštěv u Charles van den Eycken: 1 600 návštěv stránky umělce a 600 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 1200% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Zář 2026 s 1 300 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Ztlumené (Nasycení barev): 56% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 24% katalogu umělce.
9 nejvíce prohlížených děl umělce Charles van den Eycken
Toto je 9 děl umělce Charles van den Eycken, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Two Against One
100 návštěv · 11,1%
-
2
Mischievous Kittens
100 návštěv · 11,1%
-
3
Dogs and a Tortoise
100 návštěv · 11,1%
-
4
The Contented Cat
100 návštěv · 11,1%
-
5
Mischief
100 návštěv · 11,1%
-
6
What time is it
100 návštěv · 11,1%
-
7
A Taste For Treasures
100 návštěv · 11,1%
-
8
Up To No Good
100 návštěv · 11,1%
-
9
In The Artists's Studio
100 návštěv · 11,1%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Charles van den Eycken?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 400 | 300 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 1 100 | 200 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Charles van den Eycken?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Charles van den Eycken?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 37,8% | 33,3% |
| Měkké stínění | 37,8% | 55,6% |
| Střední jas | 21,6% | 11,1% |
| Jasná rovnováha | 2,7% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 24,3% | 55,6% |
| Jemné odstíny | 35,1% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 24,3% | 11,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,2% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 75,0% | 100,0% |
| Tmavé tóny | 15,6% | 0,0% |
| Neutrální tóny | 9,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 35,1% | 55,6% |
| Vyvážená | 51,3% | 44,4% |
| Živobylé | 13,5% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,1% | 11,1% |
| Jemný | 16,2% | 22,2% |
| Vyvážený | 10,8% | 11,1% |
| Výrazný | 29,7% | 44,4% |
| Prohlášení | 35,1% | 11,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,7% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 8,1% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 62,2% | 77,8% |
| Jednotná paleta | 27,0% | 22,2% |
Která díla umělce Charles van den Eycken jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dogs and a Tortoise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Against One | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| What time is it | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mischievous Kittens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| La mere bien veillante | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bone of Contention | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stalking Cat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dog in military hat and col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Helper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Feline Librarians | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Charles van den Eycken?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 800 | 38,1% |
| nizozemsky | 700 | 33,3% |
| španělsky | 500 | 23,8% |
| polsky | 100 | 4,8% |
Kolik návštěv má Charles van den Eycken denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 800 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 600 |
| po 12 Říj | 600 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 800 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 500 |
| po 19 Říj (předpověď) | 500 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 1 000 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 700 |
| po 26 Říj (předpověď) | 700 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 1 200 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 800 |
| po 2 Lis (předpověď) | 800 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Charles van den Eycken na ArtsDot.com
Která díla umělce Charles van den Eycken jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Two Against One se 100 návštěvami (11% všech zobrazení umělce Charles van den Eycken). Výše uvedené pořadí obsahuje 9 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Charles van den Eycken na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Charles van den Eycken celkem 2 200 návštěv: 1 600 na stránce umělce a 600 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Charles van den Eycken?
- Preferují Ztlumené (Nasycení barev): 56% návštěv oproti 24% v katalogu umělce.