Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles Meynier na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Charles Meynier v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Charles Meynier na ArtsDot.com dílo LE TRIOMPHE DE LA PEINTURE FRANCAISE APOTHEOSE DE POUSSIN, DE LE SUEUR ET DE LE BRUN: 200 návštěv, což představuje 12% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Les nymphes de Parthénope, emportant loin de leur rivage les pénates, images de leurs dieux, sont conduites par la déesse des beaux arts sur les bords de la Seine a La naissance de Louis XIV, sujet allégorique. Celkem bylo zaznamenáno 1 800 návštěv u Charles Meynier: 300 návštěv stránky umělce a 1 500 návštěv stránek jednotlivých děl. Zájem mírně opadl: počet návštěv klesl o 33% z Srp 2026 na Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Střední jas (Jasnost světla): 56% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 33% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Charles Meynier
Toto je 10 děl umělce Charles Meynier, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
LE TRIOMPHE DE LA PEINTURE FRANCAISE APOTHEOSE DE POUSSIN, DE LE SUEUR ET DE LE BRUN
200 návštěv · 12,5%
-
2
Les nymphes de Parthénope, emportant loin de leur rivage les pénates, images de leurs dieux, sont conduites par la déesse des beaux arts sur les bords de la Seine
200 návštěv · 12,5%
-
3
La naissance de Louis XIV, sujet allégorique
200 návštěv · 12,5%
-
4
LES NYMPHES DE PARTHENOPE, EMPORTANT LOIN DE LEURS RIVAGES LES PENATES, IMAGES DE LEURS DIEUX, SONT CONDUITES PAR LA DEESSE DES BEAUX ARTS SUR LES BORDS DE LA SEINE
100 návštěv · 6,2%
-
5
Napoleon in Berlin, 1810
100 návštěv · 6,2%
-
6
Milo of Croton Attacked by a Lion (study), 1795
100 návštěv · 6,2%
-
7
Diane, a corpse at his feet: scene of the death of the Niobides, 1794
100 návštěv · 6,2%
-
8
Warrior on his knees protecting himself from his shield, 1794
100 návštěv · 6,2%
-
9
Woman standing in front of a tomb, 1794
100 návštěv · 6,2%
-
10
The Muse Erato Writing Verses Inspired by Love, 1797
100 návštěv · 6,2%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Charles Meynier?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 1 100 |
| Srp 2026 | 100 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Charles Meynier?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Charles Meynier?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidná | 50,0% | 66,7% |
| Nadějný | 25,0% | 33,3% |
| Reflektivní | 25,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,8% | 6,2% |
| Měkké stínění | 23,1% | 18,8% |
| Střední jas | 33,3% | 56,2% |
| Jasná rovnováha | 30,8% | 18,8% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 12,8% | 18,8% |
| Jemné odstíny | 48,7% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 33,3% | 18,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 5,1% | 12,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 48,6% | 53,3% |
| Neutrální tóny | 42,9% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 8,6% | 13,3% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 23,1% | 18,8% |
| Vyvážená | 61,5% | 81,2% |
| Živobylé | 15,4% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,6% | 0,0% |
| Jemný | 12,8% | 12,5% |
| Vyvážený | 33,3% | 43,8% |
| Výrazný | 28,2% | 6,2% |
| Prohlášení | 23,1% | 37,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 5,1% | 6,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,6% | 12,5% |
| Vyvážená harmonie | 10,3% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 59,0% | 31,2% |
| Jednotná paleta | 23,1% | 37,5% |
Která díla umělce Charles Meynier jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La terre recevant des emper… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La France, sous les traits… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA FRANCE SOUS LES TRAITS D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| LES NYMPHES DE PARTHENOPE,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| LE TRIOMPHE DE LA PEINTURE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Les nymphes de Parthénope,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| La naissance de Louis XIV,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Milo of Croton Attacked by… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La France, en Minerve, prot… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LE MARECHAL NEY REMET AUX S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Charles Meynier?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má Charles Meynier denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 300 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Charles Meynier na ArtsDot.com
Která díla umělce Charles Meynier jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je LE TRIOMPHE DE LA PEINTURE FRANCAISE APOTHEOSE DE POUSSIN, DE LE SUEUR ET DE LE BRUN se 200 návštěvami (12% všech zobrazení umělce Charles Meynier). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Charles Meynier na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Charles Meynier celkem 1 800 návštěv: 300 na stránce umělce a 1 500 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Charles Meynier?
- Preferují Střední jas (Jasnost světla): 56% návštěv oproti 33% v katalogu umělce.