Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles E. Burchfield na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Charles E. Burchfield: údaje v několika řádcích
Little House In August - East Of Line Lake - Western New York je hvězdou: 1 300 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 10% všech zobrazení umělce Charles E. Burchfield. Následují Sun Moon And Star a Sleet Storm. Součet prohlídek stránky umělce (1 400 prohlídek) a děl (9 400 prohlídek) činí celkem 10 800. Zájem klesl o 8% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (7 600 návštěv). Podle zařízení: počítače (70%) a telefony (30%). Návštěvy vykazují preferenci pro Měkké stínění (Jasnost světla), což představuje 27% návštěv oproti 10% v katalogu.
Charles E. Burchfield: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Charles E. Burchfield.
-
1
Little House In August - East Of Line Lake - Western New York
1 300 návštěv · 9,9%
-
2
Sun Moon And Star
400 návštěv · 3,1%
-
3
Sleet Storm
400 návštěv · 3,1%
-
4
Circus Poster, 1917
300 návštěv · 2,3%
-
5
House By A Railroad
300 návštěv · 2,3%
-
6
Ústí světa
300 návštěv · 2,3%
-
7
The Two Ravines
300 návštěv · 2,3%
-
8
The Hobo
300 návštěv · 2,3%
-
9
Suchová povětrnost, 1953
200 návštěv · 1,5%
-
10
Pippin House, East Liverpool, Ohio, 1920
200 návštěv · 1,5%
Kdy lidé navštěvují stránku Charles E. Burchfield?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 100 |
| Čec 2026 | 600 | 7 000 |
| Srp 2026 | 0 | 600 |
| Zář 2026 | 0 | 1 200 |
| Říj 2026 | 600 | 500 |
Kdy jsou díla umělce Charles E. Burchfield prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Charles E. Burchfield ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,0% | 12,2% |
| Měkké stínění | 10,0% | 27,5% |
| Střední jas | 36,0% | 23,7% |
| Jasná rovnováha | 32,0% | 30,5% |
| Luminózní | 10,0% | 6,1% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 44,0% | 35,1% |
| Jemné odstíny | 34,0% | 33,6% |
| Vyvážená jemnost | 22,0% | 29,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 2,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 62,5% | 55,4% |
| Zemité tóny | 30,0% | 34,8% |
| Monochromní | 5,0% | 7,6% |
| Přírodní motivy | 2,5% | 1,1% |
| Pastelové barvy | 0,0% | 1,1% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 30,0% | 27,5% |
| Vyvážená | 56,0% | 60,3% |
| Živobylé | 14,0% | 12,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 6,9% |
| Jemný | 12,0% | 8,4% |
| Vyvážený | 14,0% | 17,6% |
| Výrazný | 16,0% | 13,7% |
| Prohlášení | 52,0% | 53,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,0% | 12,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 13,0% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 4,6% |
| Silná barevná jednotnost | 42,0% | 40,5% |
| Jednotná paleta | 40,0% | 29,8% |
Jaké jsou nejlepší díla Charles E. Burchfield měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Moonlight Over the Arbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pippin House, East Liverpoo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Circus Poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Saturday Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The First Hepaticas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman in Doorway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden of Memories | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Freight Car Dwellings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Peace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používá publikum umělce Charles E. Burchfield?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 7 600 | 70,4% |
| telefony | 3 200 | 29,6% |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Charles E. Burchfield?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 300 | 50,0% |
| japonsky | 200 | 33,3% |
| rusky | 100 | 16,7% |
Kolik je denních návštěv u Charles E. Burchfield a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 200 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 300 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 100 |
| so 24 Říj | 100 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 100 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 100 |
| so 31 Říj | 500 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 300 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 300 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 300 |
| út 10 Lis (předpověď) | 100 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 400 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 100 |
| po 16 Lis (předpověď) | 400 |
| út 17 Lis (předpověď) | 100 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 400 |
Časté dotazy o Charles E. Burchfield
Která díla od Charles E. Burchfield si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Little House In August - East Of Line Lake - Western New York s 1 300 návštěvami nebo 10% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Charles E. Burchfield na ArtsDot.com?
- 10 800 návštěv za dvanáct měsíců: 1 400 na stránce umělce a 9 400 u jeho děl.
Jaká zařízení přitahují publikum Charles E. Burchfield?
- Publikum pochází z počítače (70%) a telefony (30%); počítače tvoří 70% návštěv.
Která díla Charles E. Burchfield nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Měkké stínění (Jasnost světla) tvoří 27% prohlídek, ačkoliv představují pouze 10% katalogu.