Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles Codman na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Charles Codman
Lidé otevírají Fancy Piece častěji než jakékoliv jiné dílo od Charles Codman: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 56% všech zobrazení. Diamond Cove on Hog Island, Casco Bay a Little Wanderer (copy after Sir Thomas Lawrence's Master Lambton) doplňují pódiun. Charles Codman celkem zaznamenal 1 300 návštěv, z toho 500 na stránce umělce a 800 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 300 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) si připomíná 78% návštěv, přestože tvoří pouze 29% katalogu.
Top 4: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Charles Codman
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 4 děl umělce Charles Codman s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Charles Codman měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Charles Codman celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Charles Codman?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Pokojný | 78,6% | 77,8% |
| Romantický | 10,7% | 11,1% |
| Dramatický | 7,1% | 11,1% |
| Nostalgický | 3,6% | 0,0% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Pokojný | 78,6% | 55,6% |
| Klidná | 3,6% | 22,2% |
| Reflektivní | 3,6% | 11,1% |
| Napětí | 3,6% | 11,1% |
| Dramatický | 3,6% | 0,0% |
| Radostný | 3,6% | 0,0% |
| Romantický | 3,6% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 14,3% | 11,1% |
| Měkké stínění | 21,4% | 0,0% |
| Střední jas | 46,4% | 88,9% |
| Jasná rovnováha | 14,3% | 0,0% |
| Luminózní | 3,6% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 39,3% | 66,7% |
| Jemné odstíny | 53,6% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 7,1% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 42,9% | 11,1% |
| Vyvážená | 53,6% | 88,9% |
| Živobylé | 3,6% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 3,6% | 11,1% |
| Jemný | 3,6% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 7,1% | 0,0% |
| Prohlášení | 85,7% | 88,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 32,1% | 11,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 17,9% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 17,9% | 11,1% |
| Silná barevná jednotnost | 28,6% | 77,8% |
| Jednotná paleta | 3,6% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Charles Codman v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diamond Cove on Hog Island,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Sebago | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Picinc Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Maine State Hou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Farm and Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Twin Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Moose Hunter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bathing Pool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dog Days | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Charles Codman čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Charles Codman a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Charles Codman: rychlé odpovědi
Které dílo má u Charles Codman nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Fancy Piece: 500 návštěv, což představuje 56% z celkového počtu zhlédnutí umělce Charles Codman. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 4.
Kolik návštěv má Charles Codman?
- 1 300 za posledních dvanáct měsíců, z toho 500 na stránce umělce a 800 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Charles Codman, který lidé preferují?
- Ano, Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 78% návštěv pro 29% katalogu.