Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles Burton Barber na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Charles Burton Barber v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Charles Burton Barber na ArtsDot.com dílo No Ride Today: 400 návštěv, což představuje 19% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Gellert a Suspense. Celkem bylo zaznamenáno 9 400 návštěv u Charles Burton Barber: 7 600 návštěv stránky umělce a 1 800 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 37% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 4 900 návštěvami. O Charles Burton Barber se čte v francouzsky (40%), anglicky (32%) a portugalsky (11%). Uživatelé prohlížejí na telefony (47%), počítače (46%) a tablety (7%). Návštěvníci mají sklon k Střední jas (Jasnost světla): 62% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 32% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Charles Burton Barber
Toto je 10 děl umělce Charles Burton Barber, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
No Ride Today
400 návštěv · 19,0%
-
2
Gellert
300 návštěv · 14,3%
-
3
Suspense
200 návštěv · 9,5%
-
4
Heybeck
200 návštěv · 9,5%
-
5
My First Partner; And In Disgrace
200 návštěv · 9,5%
-
6
Vandaleur Brightsmith And His Sister
100 návštěv · 4,8%
-
7
Off To School -
100 návštěv · 4,8%
-
8
A Favourite Pet
100 návštěv · 4,8%
-
9
Beauty And The Beast
100 návštěv · 4,8%
-
10
In Disgrace
100 návštěv · 4,8%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Charles Burton Barber?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 3 300 | 1 600 |
| Srp 2026 | 1 700 | 200 |
| Zář 2026 | 2 600 | 0 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Charles Burton Barber?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Charles Burton Barber?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 20,0% | 4,8% |
| Měkké stínění | 38,0% | 33,3% |
| Střední jas | 32,0% | 61,9% |
| Jasná rovnováha | 10,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 36,0% | 9,5% |
| Jemné odstíny | 32,0% | 47,6% |
| Vyvážená jemnost | 30,0% | 42,9% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 73,0% | 100,0% |
| Neutrální tóny | 21,6% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 2,7% | 0,0% |
| Monochromní | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 40,0% | 14,3% |
| Vyvážená | 52,0% | 71,4% |
| Živobylé | 8,0% | 14,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 16,0% | 4,8% |
| Jemný | 20,0% | 14,3% |
| Vyvážený | 6,0% | 0,0% |
| Výrazný | 14,0% | 14,3% |
| Prohlášení | 44,0% | 66,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 4,8% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 4,8% |
| Silná barevná jednotnost | 56,0% | 81,0% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 9,5% |
Která díla umělce Charles Burton Barber jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| No Ride Today | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Gellert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| "Noble", "Noble" & "Spot" | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sharp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The New Keeper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Noble | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dot and Cairnach, after Ott… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Deer Drive | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "Noble" (1871-1887) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Family of Pugs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používají návštěvníci Charles Burton Barber?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| telefony | 4 400 | 46,8% |
| počítače | 4 300 | 45,7% |
| tablety | 700 | 7,4% |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Charles Burton Barber?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 1 900 | 40,4% |
| anglicky | 1 500 | 31,9% |
| portugalsky | 500 | 10,6% |
| španělsky | 400 | 8,5% |
| italsky | 200 | 4,3% |
| řecky | 100 | 2,1% |
| turecky | 100 | 2,1% |
Kolik návštěv má Charles Burton Barber denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 200 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 200 |
| st 30 Zář | 200 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 200 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 600 |
| st 7 Říj | 400 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 200 |
| so 10 Říj | 400 |
| ne 11 Říj | 700 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 700 |
| čt 15 Říj | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 200 |
| so 17 Říj (předpověď) | 400 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 600 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 600 |
| st 21 Říj (předpověď) | 800 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 200 |
| so 24 Říj (předpověď) | 500 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 700 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 700 |
| st 28 Říj (předpověď) | 1 000 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 300 |
| so 31 Říj (předpověď) | 600 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 800 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |
| út 3 Lis (předpověď) | 800 |
| st 4 Lis (předpověď) | 1 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 300 |
Otázky týkající se Charles Burton Barber na ArtsDot.com
Která díla umělce Charles Burton Barber jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je No Ride Today se 400 návštěvami (19% všech zobrazení umělce Charles Burton Barber). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Charles Burton Barber na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Charles Burton Barber celkem 9 400 návštěv: 7 600 na stránce umělce a 1 800 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Charles Burton Barber?
- Většinou na telefony (47%), počítače (46%) a tablety (7%): 47% návštěv pochází z zařízení telefony.
Kterými jazyky lidé čtou o Charles Burton Barber?
- Nejpoužívanějšími jazyky jsou francouzsky (40%), anglicky (32%) a portugalsky (11%). S podílem 40% návštěvníků dominuje jazyk francouzsky.
Jaké díla preferují návštěvníci Charles Burton Barber?
- Preferují Střední jas (Jasnost světla): 62% návštěv oproti 32% v katalogu umělce.