Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles Bell na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Charles Bell
Lidé otevírají The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Thigh častěji než jakékoliv jiné dílo od Charles Bell: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 18% všech zobrazení. The Wounded following the Battle of Corunna Tetanus Following Gunshot Wounds a The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Testes doplňují pódiun. Charles Bell celkem zaznamenal 2 200 návštěv, z toho 1 200 na stránce umělce a 1 000 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Říj 2026 bylo o 200% více návštěv než v období Zář 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 500 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Vyvážená harmonie (Harmonie barev) si připomíná 35% návštěv, přestože tvoří pouze 16% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Charles Bell
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Charles Bell s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Thigh, 1809
300 návštěv · 17,6%
-
2
The Wounded following the Battle of Corunna Tetanus Following Gunshot Wounds, 1809
300 návštěv · 17,6%
-
3
The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Testes, 1809
200 návštěv · 11,8%
-
4
The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Chest, 1809
200 návštěv · 11,8%
-
5
Circus Act, 1995
100 návštěv · 5,9%
-
6
The Wounded following the Battle of Corunna Musket Ball Wound of Head, 1809
100 návštěv · 5,9%
-
7
The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Fracture of Shaft of Humerus, 1809
100 návštěv · 5,9%
-
8
The Wounded following the Battle of Corunna Bullet Wound of Skull, 1809
100 návštěv · 5,9%
-
9
The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Ankle Joint, 1809
100 návštěv · 5,9%
-
10
The Wounded following the Battle of Corunna Musket Ball Wound of Skull, 1809
100 návštěv · 5,9%
Jaká je popularita stránky Charles Bell měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 600 | 900 |
| Srp 2026 | 200 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 300 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Charles Bell celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Charles Bell?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 57,9% | 64,7% |
| Měkké stínění | 21,1% | 29,4% |
| Střední jas | 10,5% | 5,9% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 10,5% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 36,8% | 41,2% |
| Jemné odstíny | 36,8% | 29,4% |
| Vyvážená jemnost | 26,3% | 29,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 83,3% | 93,3% |
| Neutrální tóny | 11,1% | 6,7% |
| Pastelové barvy | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 47,4% | 52,9% |
| Vyvážená | 52,6% | 47,1% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,3% | 5,9% |
| Jemný | 36,8% | 47,1% |
| Vyvážený | 15,8% | 5,9% |
| Výrazný | 5,3% | 11,8% |
| Prohlášení | 36,8% | 29,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 21,1% | 5,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 15,8% | 35,3% |
| Silná barevná jednotnost | 47,4% | 35,3% |
| Jednotná paleta | 10,5% | 23,5% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Charles Bell v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (ARCVFK) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Charles Bell čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| česky | 100 | 50,0% |
| litevsky | 100 | 50,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u Charles Bell a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 200 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Charles Bell: rychlé odpovědi
Které dílo má u Charles Bell nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Thigh: 300 návštěv, což představuje 18% z celkového počtu zhlédnutí umělce Charles Bell. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Charles Bell?
- 2 200 za posledních dvanáct měsíců, z toho 1 200 na stránce umělce a 1 000 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Charles Bell, který lidé preferují?
- Ano, Vyvážená harmonie (Harmonie barev): 35% návštěv pro 16% katalogu.