Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles André van Loo na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Charles André van Loo v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Charles André van Loo na ArtsDot.com dílo ENEE PORTANT ANCHISE: 1 100 návštěv, což představuje 8% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda a Mademoiselle Clairon jako Médée (studie). Celkem bylo zaznamenáno 14 900 návštěv u Charles André van Loo: 3 600 návštěv stránky umělce a 11 300 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 256% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 7 900 návštěvami. Uživatelé prohlížejí na počítače (77%), telefony (15%) a tablety (8%). Návštěvníci mají sklon k Romantický (Emoční náboj): 37% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 14% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Charles André van Loo
Toto je 10 děl umělce Charles André van Loo, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Charles André van Loo?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
300
Čec 2026
1 200
6 700
Srp 2026
1 100
1 400
Zář 2026
300
600
Říj 2026
900
2 300
Jak často jsou prohlíženy díla autora Charles André van Loo?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Charles André van Loo?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
36,4%
56,2%
Dramatický
31,8%
24,7%
Zlatavý luxus
0,0%
7,9%
Hravý
9,1%
4,5%
Romantický
4,5%
4,5%
Eterický
13,6%
0,0%
Mystický
4,5%
1,1%
Klasické
0,0%
1,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
13,6%
37,1%
Dramatický
31,8%
28,1%
Melancholický
9,1%
9,0%
Duchovní
13,6%
4,5%
Hravý
9,1%
4,5%
Klidná
4,5%
4,5%
Nostalgický
4,5%
3,4%
Reflektivní
0,0%
4,5%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
14,0%
35,6%
Měkké stínění
40,0%
27,4%
Střední jas
32,0%
29,4%
Jasná rovnováha
10,0%
5,5%
Luminózní
4,0%
2,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
22,0%
12,3%
Jemné odstíny
40,0%
50,0%
Vyvážená jemnost
36,0%
31,5%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
6,2%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
78,6%
82,5%
Neutrální tóny
16,7%
10,2%
Tmavé tóny
0,0%
5,8%
Monochromní
4,8%
0,7%
Pastelové barvy
0,0%
0,7%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
30,0%
39,0%
Vyvážená
60,0%
53,4%
Živobylé
10,0%
7,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
26,0%
16,4%
Jemný
12,0%
11,6%
Vyvážený
10,0%
21,2%
Výrazný
22,0%
14,4%
Prohlášení
30,0%
36,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
12,0%
10,3%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
8,9%
Vyvážená harmonie
10,0%
12,3%
Silná barevná jednotnost
38,0%
47,3%
Jednotná paleta
34,0%
21,2%
Která díla umělce Charles André van Loo jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Spanish Concert (Spanish Сo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Aeneas Carrying Anchises
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
200
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
The sultana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jerusalem Delivered Tancred…
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
0
100
Portrait of Marie Leszczyns…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
A Vestal. Woman portrayed a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mademoiselle Clairon as Med…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
A Pasha Having His Mistress…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Painting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používají návštěvníci Charles André van Loo?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
11 500
77,2%
telefony
2 200
14,8%
tablety
1 200
8,1%
Jakými jazyky se používají návštěvníci Charles André van Loo?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
300
42,9%
anglicky
100
14,3%
italsky
100
14,3%
korejsky
100
14,3%
rusky
100
14,3%
Kolik návštěv má Charles André van Loo denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
100
pá 16 Říj
100
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
100
út 20 Říj
0
st 21 Říj
300
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
500
so 24 Říj
100
ne 25 Říj
200
po 26 Říj
100
út 27 Říj
1 300
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
400
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
100
st 4 Lis (předpověď)
100
čt 5 Lis (předpověď)
100
pá 6 Lis (předpověď)
100
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
200
st 11 Lis (předpověď)
100
čt 12 Lis (předpověď)
100
pá 13 Lis (předpověď)
100
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
300
st 18 Lis (předpověď)
100
čt 19 Lis (předpověď)
100
pá 20 Lis (předpověď)
100
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
300
Otázky týkající se Charles André van Loo na ArtsDot.com
Která díla umělce Charles André van Loo jsou nejoblíbenější?
Nejobliíbenějším dílem je ENEE PORTANT ANCHISE se 1 100 návštěvami (8% všech zobrazení umělce Charles André van Loo). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Charles André van Loo na ArtsDot.com?
Za posledních dvanáct měsíců získal/a Charles André van Loo celkem 14 900 návštěv: 3 600 na stránce umělce a 11 300 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Charles André van Loo?
Většinou na počítače (77%), telefony (15%) a tablety (8%): 77% návštěv pochází z zařízení počítače.
Jaké díla preferují návštěvníci Charles André van Loo?
Preferují Romantický (Emoční náboj): 37% návštěv oproti 14% v katalogu umělce.