Celis PérezStatistiky návštěvnosti a nejvyhledávanější díla
1939
–
2008
Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Celis Pérez na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Krátká verze pro Celis Pérez
Lidé otevírají Abriendo caminos častěji než jakékoliv jiné dílo od Celis Pérez: 600 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 25% všech zobrazení. Resurección a Misión propria Contruccion -Transformación doplňují pódiun. Celis Pérez celkem zaznamenal 2 300 návštěv, z toho 500 na stránce umělce a 1 800 u jednotlivých děl. Trend mírně klesá: v období Říj 2026 bylo o 100% méně návštěv než v období Zář 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 1 800 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Energický (Emoční náboj) si připomíná 100% návštěv, přestože tvoří pouze 43% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Celis Pérez
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Celis Pérez s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Celis Pérez měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
300
Čec 2026
500
1 300
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
200
Říj 2026
0
0
Jakou pozornost získávají díla Celis Pérez celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Celis Pérez?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Výrazné
71,4%
100,0%
Dramatický
14,3%
0,0%
Mystický
14,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Energický
42,9%
100,0%
Klidná
14,3%
0,0%
Radostný
14,3%
0,0%
Melancholický
14,3%
0,0%
Duchovní
14,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
22,0%
16,7%
Měkké stínění
32,0%
25,0%
Střední jas
30,0%
8,3%
Jasná rovnováha
10,0%
33,3%
Luminózní
6,0%
16,7%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
26,0%
29,2%
Jemné odstíny
24,0%
12,5%
Vyvážená jemnost
14,0%
20,8%
Jasná barevná přítomnost
26,0%
37,5%
Sytá barva
10,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
28,9%
47,1%
Tmavé tóny
39,5%
11,8%
Neutrální tóny
26,3%
35,3%
Pastelové barvy
2,6%
5,9%
Teplé tóny
2,6%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
28,0%
20,8%
Vyvážená
42,0%
45,8%
Živobylé
30,0%
33,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
8,0%
12,5%
Jemný
24,0%
8,3%
Vyvážený
4,0%
12,5%
Výrazný
12,0%
12,5%
Prohlášení
52,0%
54,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
28,0%
20,8%
Jemně promíchaná paleta
18,0%
33,3%
Vyvážená harmonie
16,0%
20,8%
Silná barevná jednotnost
28,0%
20,8%
Jednotná paleta
10,0%
4,2%
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Celis Pérez v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Todo es posible, todo existe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Montevideo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
De Natura Rerum
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self portrait to observe th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
El pez mágico
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The head First step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Endless
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
Paisaje Ideal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Místico
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Músico
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Celis Pérez čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Celis Pérez a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Den
Návštěvy
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
100
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
Celis Pérez: rychlé odpovědi
Které dílo má u Celis Pérez nejvyšší počet zhlédnutí?
Je to Abriendo caminos: 600 návštěv, což představuje 25% z celkového počtu zhlédnutí umělce Celis Pérez. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Celis Pérez?
2 300 za posledních dvanáct měsíců, z toho 500 na stránce umělce a 1 800 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Celis Pérez, který lidé preferují?
Ano, Energický (Emoční náboj): 100% návštěv pro 43% katalogu.