Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Cecil Aldin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Cecil Aldin
Lidé otevírají Pomfret Arms, Towcester častěji než jakékoliv jiné dílo od Cecil Aldin: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 25% všech zobrazení. London Sketch Club Invite a Children's Supplement To The Sphere doplňují pódiun. Cecil Aldin celkem zaznamenal 600 návštěv, z toho 0 na stránce umělce a 600 u jednotlivých děl. Trend mírně klesá: v období Říj 2026 bylo o 100% méně návštěv než v období Zář 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 400 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Střední jas (Jasnost světla) si připomíná 75% návštěv, přestože tvoří pouze 46% katalogu.
Top 7: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Cecil Aldin
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 7 děl umělce Cecil Aldin s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Pomfret Arms, Towcester
200 návštěv · 25,0%
-
2
London Sketch Club Invite
100 návštěv · 12,5%
-
3
Children's Supplement To The Sphere
100 návštěv · 12,5%
-
4
Dunster, Somerset
100 návštěv · 12,5%
-
5
The Anchor Inn
100 návštěv · 12,5%
-
6
Chiddingstone
100 návštěv · 12,5%
-
7
Farm Buildings
100 návštěv · 12,5%
Jaká je popularita stránky Cecil Aldin měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 0 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Cecil Aldin celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Cecil Aldin?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 7,7% | 12,5% |
| Měkké stínění | 7,7% | 12,5% |
| Střední jas | 46,2% | 75,0% |
| Jasná rovnováha | 30,8% | 0,0% |
| Luminózní | 7,7% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 30,8% | 37,5% |
| Jemné odstíny | 23,1% | 25,0% |
| Vyvážená jemnost | 38,5% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 7,7% | 12,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 60,0% | 40,0% |
| Zemité tóny | 30,0% | 40,0% |
| Tmavé tóny | 10,0% | 20,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 23,1% | 50,0% |
| Vyvážená | 61,5% | 37,5% |
| Živobylé | 15,4% | 12,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 38,5% | 25,0% |
| Jemný | 15,4% | 25,0% |
| Vyvážený | 7,7% | 12,5% |
| Výrazný | 23,1% | 25,0% |
| Prohlášení | 15,4% | 12,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 15,4% | 37,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,7% | 12,5% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 53,8% | 37,5% |
| Jednotná paleta | 23,1% | 12,5% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Cecil Aldin v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Farmer And Horse And Huntsm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Anchor Inn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Irish Wolfhound Sir Michael… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London Sketch Club Invite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Zoo Babies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pastel Drawing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farm Buildings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chiddingstone | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dunster, Somerset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ockwells Manor, Berks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Cecil Aldin čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u Cecil Aldin a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 100 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Cecil Aldin: rychlé odpovědi
Které dílo má u Cecil Aldin nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Pomfret Arms, Towcester: 200 návštěv, což představuje 25% z celkového počtu zhlédnutí umělce Cecil Aldin. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 7.
Kolik návštěv má Cecil Aldin?
- 600 za posledních dvanáct měsíců, z toho 0 na stránce umělce a 600 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Cecil Aldin, který lidé preferují?
- Ano, Střední jas (Jasnost světla): 75% návštěv pro 46% katalogu.