Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Carolus-Duran na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Carolus-Duran: údaje v několika řádcích
Le Baiser (also known as The Kiss) je hvězdou: 400 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 11% všech zobrazení umělce Carolus-Duran. Následují Fantin-Latour and Oulevay a Carolus Duran. Součet prohlídek stránky umělce (200 prohlídek) a děl (3 500 prohlídek) činí celkem 3 700. Zájem klesl o 67% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (3 300 návštěv). Podle zařízení: počítače (95%), telefony (3%) a tablety (3%). Návštěvy vykazují preferenci pro Prohlášení (Kontrast), což představuje 35% návštěv oproti 20% v katalogu.
Carolus-Duran: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Carolus-Duran.
-
1
Le Baiser (also known as The Kiss), 1868
400 návštěv · 10,8%
-
2
Fantin-Latour and Oulevay
300 návštěv · 8,1%
-
3
Carolus Duran, 1900
200 návštěv · 5,4%
-
4
Margaret Anderson, Wife of the Honorable Ronald Grenville
200 návštěv · 5,4%
-
5
Une femme nue assise vue de dos regardant la mer
200 návštěv · 5,4%
-
6
Danae
200 návštěv · 5,4%
-
7
The Artist's Daughter, Marie-Anne
100 návštěv · 2,7%
-
8
Equestrian Portrait of Mademoiselle Croizette, 1873
100 návštěv · 2,7%
-
9
The Convalescent or The Casualty, 1860
100 návštěv · 2,7%
-
10
Pasteur, 1887
100 návštěv · 2,7%
Kdy lidé navštěvují stránku Carolus-Duran?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 3 100 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Kdy jsou díla umělce Carolus-Duran prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Carolus-Duran ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 70,0% | 70,3% |
| Měkké stínění | 22,0% | 13,5% |
| Střední jas | 6,0% | 13,5% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 2,7% |
| Luminózní | 2,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 38,0% | 46,0% |
| Jemné odstíny | 30,0% | 29,7% |
| Vyvážená jemnost | 18,0% | 16,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,0% | 8,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 75,0% | 86,7% |
| Tmavé tóny | 20,0% | 10,0% |
| Neutrální tóny | 2,5% | 3,3% |
| Monochromní | 2,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 56,0% | 67,6% |
| Vyvážená | 42,0% | 21,6% |
| Živobylé | 2,0% | 10,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 26,0% | 21,6% |
| Jemný | 36,0% | 27,0% |
| Vyvážený | 16,0% | 10,8% |
| Výrazný | 2,0% | 5,4% |
| Prohlášení | 20,0% | 35,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,0% | 2,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 10,8% |
| Vyvážená harmonie | 16,0% | 16,2% |
| Silná barevná jednotnost | 44,0% | 46,0% |
| Jednotná paleta | 26,0% | 24,3% |
Jaké jsou nejlepší díla Carolus-Duran měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lilia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Painter Matías Moreno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Claude Monet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Daughter, Mari… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Countess Rattazzi, née Mari… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Natalie Barney | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Madame Edgard S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Édouard Manet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A study of a head. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a male head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používá publikum umělce Carolus-Duran?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 500 | 94,6% |
| telefony | 100 | 2,7% |
| tablety | 100 | 2,7% |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Carolus-Duran?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Carolus-Duran a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 200 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Carolus-Duran
Která díla od Carolus-Duran si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Le Baiser (also known as The Kiss) s 400 návštěvami nebo 11% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Carolus-Duran na ArtsDot.com?
- 3 700 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce umělce a 3 500 u jeho děl.
Jaká zařízení přitahují publikum Carolus-Duran?
- Publikum pochází z počítače (95%), telefony (3%) a tablety (3%); počítače tvoří 95% návštěv.
Která díla Carolus-Duran nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Prohlášení (Kontrast) tvoří 35% prohlídek, ačkoliv představují pouze 20% katalogu.