Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Giovanni Antonio Canal na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Giovanni Antonio Canal: údaje v několika řádcích
Velká říční cesta a kostel Salute je hvězdou: 4 000 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 9% všech zobrazení umělce Giovanni Antonio Canal. Následují Grand Canal: Looking South-West a Capriccio: The Horses of San Marco in the Piazzetta. Součet prohlídek stránky umělce (6 700 prohlídek) a děl (40 000 prohlídek) činí celkem 46 700. Zájem klesl o 25% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (27 600 návštěv). Nejčastější jazyky publika: anglicky (32%), španělsky (16%) a německy (9%). Podle zařízení: počítače (87%), telefony (12%) a tablety (1%). Návštěvy vykazují preferenci pro Jasná rovnováha (Jasnost světla), což představuje 48% návštěv oproti 32% v katalogu.
Giovanni Antonio Canal: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Giovanni Antonio Canal.
Kdy lidé navštěvují stránku Giovanni Antonio Canal?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
700
Čec 2026
1 300
26 300
Srp 2026
1 300
9 100
Zář 2026
3 900
3 900
Kdy jsou díla umělce Giovanni Antonio Canal prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Giovanni Antonio Canal ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
22,2%
28,8%
Klidná atmosféra
11,1%
19,3%
Pokojný
33,3%
18,7%
Klasické
33,3%
16,6%
Nostalgický
0,0%
13,4%
Hravý
0,0%
2,4%
Romantický
0,0%
0,9%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
33,3%
27,3%
Reflektivní
33,3%
22,0%
Pokojný
22,2%
19,9%
Nostalgický
0,0%
15,7%
Energický
0,0%
7,1%
Radostný
0,0%
2,7%
Hravý
0,0%
2,4%
Melancholický
0,0%
1,8%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,9%
Měkké stínění
16,0%
8,2%
Střední jas
50,0%
38,2%
Jasná rovnováha
32,0%
48,0%
Luminózní
2,0%
4,6%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
34,0%
32,5%
Jemné odstíny
44,0%
49,7%
Vyvážená jemnost
22,0%
15,8%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
2,1%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
64,1%
71,3%
Zemité tóny
33,3%
24,2%
Tmavé tóny
0,0%
2,4%
Pastelové barvy
2,6%
1,6%
Monochromní
0,0%
0,3%
Přírodní motivy
0,0%
0,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
34,0%
26,5%
Vyvážená
60,0%
65,7%
Živobylé
6,0%
7,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,0%
2,8%
Jemný
6,0%
4,1%
Vyvážený
8,0%
3,9%
Výrazný
24,0%
19,2%
Prohlášení
58,0%
70,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
24,0%
27,5%
Jemně promíchaná paleta
28,0%
24,9%
Vyvážená harmonie
16,0%
14,4%
Silná barevná jednotnost
22,0%
22,7%
Jednotná paleta
10,0%
10,5%
Jaké jsou nejlepší díla Giovanni Antonio Canal měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Velká říční cesta a kostel…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
700
1 000
1 400
Grand Canal: Looking South-…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
600
200
View of San Giovanni dei Ba…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Vigilia di San Pietro
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Výhled na kostel a Dvořansk…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Capriccio with Ruins and Po…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Return of the Bucentoro to…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Rome: Ruins of the Forum, L…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Piazza San Marco: Looking E…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Piazza San Marco, Looking E…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Jaká zařízení používá publikum umělce Giovanni Antonio Canal?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
40 500
86,7%
telefony
5 500
11,8%
tablety
700
1,5%
Jakými jazyky mluví publikum umělce Giovanni Antonio Canal?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
1 400
31,8%
španělsky
700
15,9%
německy
400
9,1%
rusky
300
6,8%
slovensky
300
6,8%
turecky
300
6,8%
maďarsky
200
4,5%
italsky
200
4,5%
arabsky
100
2,3%
bulharsky
100
2,3%
Kolik je denních návštěv u Giovanni Antonio Canal a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
Den
Návštěvy
so 26 Zář
700
ne 27 Zář
400
po 28 Zář
700
út 29 Zář
900
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
200
pá 2 Říj
300
so 3 Říj
200
ne 4 Říj
500
po 5 Říj
100
út 6 Říj
0
st 7 Říj
400
čt 8 Říj
500
pá 9 Říj
500
so 10 Říj
500
ne 11 Říj
900
po 12 Říj
500
út 13 Říj
300
st 14 Říj
700
čt 15 Říj
400
pá 16 Říj
700
so 17 Říj (předpověď)
600
ne 18 Říj (předpověď)
800
po 19 Říj (předpověď)
600
út 20 Říj (předpověď)
600
st 21 Říj (předpověď)
500
čt 22 Říj (předpověď)
500
pá 23 Říj (předpověď)
700
so 24 Říj (předpověď)
700
ne 25 Říj (předpověď)
900
po 26 Říj (předpověď)
600
út 27 Říj (předpověď)
600
st 28 Říj (předpověď)
500
čt 29 Říj (předpověď)
500
pá 30 Říj (předpověď)
700
so 31 Říj (předpověď)
700
ne 1 Lis (předpověď)
900
po 2 Lis (předpověď)
700
út 3 Lis (předpověď)
600
st 4 Lis (předpověď)
600
čt 5 Lis (předpověď)
600
pá 6 Lis (předpověď)
800
Časté dotazy o Giovanni Antonio Canal
Která díla od Giovanni Antonio Canal si lidé nejčastěji prohlížejí?
Nejprve Velká říční cesta a kostel Salute s 4 000 návštěvami nebo 9% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Giovanni Antonio Canal na ArtsDot.com?
46 700 návštěv za dvanáct měsíců: 6 700 na stránce umělce a 40 000 u jeho děl.
Jaká zařízení přitahují publikum Giovanni Antonio Canal?
Publikum pochází z počítače (87%), telefony (12%) a tablety (1%); počítače tvoří 87% návštěv.
Jakým jazykem mluví publikum umělce Giovanni Antonio Canal?
anglicky (32%), španělsky (16%) a německy (9%). Prvním jazykem je anglicky, který pokrývá 32% návštěvníků.
Která díla Giovanni Antonio Canal nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla s tagem Jasná rovnováha (Jasnost světla) tvoří 48% prohlídek, ačkoliv představují pouze 32% katalogu.