Byam ShawStatistiky návštěvnosti a nejvyhledávanější díla
1872
–
1919
Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Byam Shaw na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Krátká verze pro Byam Shaw
Lidé otevírají Margaret Nettlefold Before Her Dining Room At Winterbourne častěji než jakékoliv jiné dílo od Byam Shaw: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 16% všech zobrazení. The Entrance of Mary I with Princess Elizabeth into London, 1553 a Poe Eleonora doplňují pódiun. Byam Shaw celkem zaznamenal 3 400 návštěv, z toho 900 na stránce umělce a 2 500 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Říj 2026 bylo o 600% více návštěv než v období Zář 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 2 400 návštěvami. Počet návštěv rozdělený podle počítače (97%) a telefony (3%). Jedna kategorie vyčnívá: Nejtmavší (Jasnost světla) si připomíná 41% návštěv, přestože tvoří pouze 18% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Byam Shaw
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Byam Shaw s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Byam Shaw měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
700
1 700
Srp 2026
100
0
Zář 2026
0
100
Říj 2026
100
600
Jakou pozornost získávají díla Byam Shaw celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Byam Shaw?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klasické
14,3%
31,2%
Romantický
28,6%
25,0%
Elegance
14,3%
25,0%
Dramatický
28,6%
6,2%
Mystický
14,3%
12,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
28,6%
43,8%
Reflektivní
14,3%
31,2%
Dramatický
28,6%
18,8%
Melancholický
14,3%
6,2%
Závažný a tklivý
14,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
18,0%
40,6%
Měkké stínění
50,0%
31,2%
Střední jas
20,0%
18,8%
Jasná rovnováha
12,0%
9,4%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
20,0%
31,2%
Jemné odstíny
18,0%
6,2%
Vyvážená jemnost
38,0%
46,9%
Jasná barevná přítomnost
24,0%
15,6%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
53,7%
70,4%
Tmavé tóny
26,8%
18,5%
Neutrální tóny
19,5%
11,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
18,0%
31,2%
Vyvážená
64,0%
46,9%
Živobylé
18,0%
21,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,0%
6,2%
Jemný
16,0%
9,4%
Vyvážený
26,0%
31,2%
Výrazný
28,0%
37,5%
Prohlášení
26,0%
15,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,0%
12,5%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
31,2%
Vyvážená harmonie
14,0%
12,5%
Silná barevná jednotnost
58,0%
43,8%
Jednotná paleta
12,0%
0,0%
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Byam Shaw v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Margaret Nettlefold Before…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
Omphale
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Flag
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Poe Eleonora
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
The Woman, the Man and the…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Now is Pilgrim Fair Autumn-…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Love's Baubles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Fool Who Would Please E…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Young Minstrel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
'As it happeneth to the foo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: jak je Byam Shaw vnímán/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
3 300
97,1%
telefony
100
2,9%
V jakých jazycích je Byam Shaw čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
100
100,0%
Jak vypadají denní návštěvy u Byam Shaw a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
300
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
100
pá 23 Říj
200
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
100
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
so 28 Lis (předpověď)
0
Byam Shaw: rychlé odpovědi
Které dílo má u Byam Shaw nejvyšší počet zhlédnutí?
Je to Margaret Nettlefold Before Her Dining Room At Winterbourne: 500 návštěv, což představuje 16% z celkového počtu zhlédnutí umělce Byam Shaw. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Byam Shaw?
3 400 za posledních dvanáct měsíců, z toho 900 na stránce umělce a 2 500 u jednotlivých děl.
Prohlížejí se lidé na díla Byam Shaw na telefonu nebo na počítači?
Obě: podíl návštěv podle počítače (97%) a telefony (3%); vede počítače s podílem 97%.
Existuje nějaký druh díla od Byam Shaw, který lidé preferují?
Ano, Nejtmavší (Jasnost světla): 41% návštěv pro 18% katalogu.