Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Brian Hatton na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Brian Hatton v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Brian Hatton na ArtsDot.com dílo Self Portrait, in Hunting Kit: 300 návštěv, což představuje 9% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Harvesting Towards Morehampton a Study of a Head. Celkem bylo zaznamenáno 3 300 návštěv u Brian Hatton: 500 návštěv stránky umělce a 2 800 návštěv stránek jednotlivých děl. Zájem mírně opadl: počet návštěv klesl o 33% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 2 500 návštěvami. Uživatelé prohlížejí na počítače (85%) a telefony (15%). Návštěvníci mají sklon k Vyvážená (Intenzita barev): 81% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 58% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Brian Hatton
Toto je 10 děl umělce Brian Hatton, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Self Portrait, in Hunting Kit, 1903
300 návštěv · 9,4%
-
2
Harvesting Towards Morehampton, 1910
200 návštěv · 6,2%
-
3
Study of a Head, 1908
200 návštěv · 6,2%
-
4
Seated Female Nude, 1907
200 návštěv · 6,2%
-
5
The Falcon, 1909
200 návštěv · 6,2%
-
6
Seated Nude, 1906
200 návštěv · 6,2%
-
7
Study of a River in Woods
200 návštěv · 6,2%
-
8
Jacob with Joseph's Coat, 1912
100 návštěv · 3,1%
-
9
Reclining Nude, 1912
100 návštěv · 3,1%
-
10
The Farm, Warham, Herefordshire, 1910
100 návštěv · 3,1%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Brian Hatton?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 300 | 2 200 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 200 |
| Říj 2026 | 0 | 200 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Brian Hatton?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Brian Hatton?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 28,0% | 15,6% |
| Měkké stínění | 34,0% | 34,4% |
| Střední jas | 32,0% | 40,6% |
| Jasná rovnováha | 6,0% | 6,2% |
| Luminózní | 0,0% | 3,1% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 26,0% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 24,0% | 21,9% |
| Vyvážená jemnost | 42,0% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,0% | 3,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 79,1% | 75,9% |
| Neutrální tóny | 16,3% | 17,2% |
| Tmavé tóny | 4,7% | 3,5% |
| Monochromní | 0,0% | 3,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 36,0% | 18,8% |
| Vyvážená | 58,0% | 81,2% |
| Živobylé | 6,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 16,0% | 15,6% |
| Jemný | 26,0% | 25,0% |
| Vyvážený | 6,0% | 0,0% |
| Výrazný | 18,0% | 21,9% |
| Prohlášení | 34,0% | 37,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,0% | 12,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 3,1% |
| Vyvážená harmonie | 2,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 28,0% | 34,4% |
| Jednotná paleta | 56,0% | 50,0% |
Která díla umělce Brian Hatton jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Falcon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Female Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Falcon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees by Water, Lugg Meadows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man on a Camel with the Sun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing Draughts, the Artis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rotten Row, Sunday Morning… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saddling Up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Haymaking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hauling Seaweed, Swansea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení používají návštěvníci Brian Hatton?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 800 | 84,8% |
| telefony | 500 | 15,2% |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Brian Hatton?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má Brian Hatton denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 100 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Brian Hatton na ArtsDot.com
Která díla umělce Brian Hatton jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Self Portrait, in Hunting Kit se 300 návštěvami (9% všech zobrazení umělce Brian Hatton). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Brian Hatton na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Brian Hatton celkem 3 300 návštěv: 500 na stránce umělce a 2 800 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Brian Hatton?
- Většinou na počítače (85%) a telefony (15%): 85% návštěv pochází z zařízení počítače.
Jaké díla preferují návštěvníci Brian Hatton?
- Preferují Vyvážená (Intenzita barev): 81% návštěv oproti 58% v katalogu umělce.