Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Benjamin Chambers Brown na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Benjamin Chambers Brown
Lidé otevírají The Mission (also known as Mission San Luis Rey) častěji než jakékoliv jiné dílo od Benjamin Chambers Brown: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 50% všech zobrazení. Eleanora Muse in Blue Dress a Untitled (AQRSZP) doplňují pódiun. Benjamin Chambers Brown celkem zaznamenal 700 návštěv, z toho 300 na stránce umělce a 400 u jednotlivých děl. Vrcholem byl Čec 2026 s 700 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Jasná rovnováha (Jasnost světla) si připomíná 50% návštěv, přestože tvoří pouze 17% katalogu.
Top 3: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Benjamin Chambers Brown
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 3 děl umělce Benjamin Chambers Brown s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Benjamin Chambers Brown měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Benjamin Chambers Brown celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Benjamin Chambers Brown?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 50,0% | 25,0% |
| Střední jas | 33,3% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 16,7% | 50,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 0,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 83,3% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,7% | 50,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená | 83,3% | 50,0% |
| Živobylé | 16,7% | 50,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 16,7% | 25,0% |
| Výrazný | 50,0% | 50,0% |
| Prohlášení | 33,3% | 25,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 50,0% | 50,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 16,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 16,7% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 16,7% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Benjamin Chambers Brown v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eleanora Muse in Blue Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Joyous Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gathering Clouds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Canyon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mission (also known as… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRSZP) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Benjamin Chambers Brown čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u Benjamin Chambers Brown a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 300 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Benjamin Chambers Brown: rychlé odpovědi
Které dílo má u Benjamin Chambers Brown nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to The Mission (also known as Mission San Luis Rey): 200 návštěv, což představuje 50% z celkového počtu zhlédnutí umělce Benjamin Chambers Brown. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 3.
Kolik návštěv má Benjamin Chambers Brown?
- 700 za posledních dvanáct měsíců, z toho 300 na stránce umělce a 400 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Benjamin Chambers Brown, který lidé preferují?
- Ano, Jasná rovnováha (Jasnost světla): 50% návštěv pro 17% katalogu.