Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Benjamin Blake na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Benjamin Blake: údaje v několika řádcích
Interior With Figures And Still Life je hvězdou: 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 25% všech zobrazení umělce Benjamin Blake. Následují Still Life, Game And Hanging Snipe With Goldfish In A Bowl a Dead game in a classical landscape. Součet prohlídek stránky umělce (500 prohlídek) a děl (600 prohlídek) činí celkem 1 100. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (700 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Prohlášení (Kontrast), což představuje 50% návštěv oproti 14% v katalogu.
Benjamin Blake: 7 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Benjamin Blake.
-
1
Interior With Figures And Still Life
200 návštěv · 25,0%
-
2
Still Life, Game And Hanging Snipe With Goldfish In A Bowl
100 návštěv · 12,5%
-
3
Dead game in a classical landscape
100 návštěv · 12,5%
-
4
The Larder
100 návštěv · 12,5%
-
5
Spaniels With Dead Game In A Larder
100 návštěv · 12,5%
-
6
Game In A Larder; And A Hare With Other Game
100 návštěv · 12,5%
-
7
Still Life
100 návštěv · 12,5%
Kdy lidé navštěvují stránku Benjamin Blake?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 200 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Benjamin Blake prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Benjamin Blake ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 57,1% | 37,5% |
| Měkké stínění | 35,7% | 37,5% |
| Střední jas | 3,6% | 12,5% |
| Jasná rovnováha | 3,6% | 12,5% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 10,7% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 53,6% | 37,5% |
| Vyvážená jemnost | 17,9% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 17,9% | 37,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 70,4% | 37,5% |
| Tmavé tóny | 22,2% | 37,5% |
| Monochromní | 3,7% | 12,5% |
| Neutrální tóny | 3,7% | 12,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 32,1% | 50,0% |
| Vyvážená | 53,6% | 12,5% |
| Živobylé | 14,3% | 37,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 25,0% | 25,0% |
| Jemný | 35,7% | 12,5% |
| Vyvážený | 7,1% | 0,0% |
| Výrazný | 17,9% | 12,5% |
| Prohlášení | 14,3% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 3,6% | 12,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 7,1% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 28,6% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 60,7% | 75,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Benjamin Blake měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior With Figures And S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dead game in a classical la… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Hanging Hare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Game Larder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dead Game Hanging In A Lard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Game In A Larder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Benjamin Blake?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Benjamin Blake a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Benjamin Blake
Která díla od Benjamin Blake si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Interior With Figures And Still Life s 200 návštěvami nebo 25% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 7 děl.
Jak velké je publikum Benjamin Blake na ArtsDot.com?
- 1 100 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce umělce a 600 u jeho děl.
Která díla Benjamin Blake nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Prohlášení (Kontrast) tvoří 50% prohlídek, ačkoliv představují pouze 14% katalogu.