Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Benjamin Barker Ii na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Benjamin Barker Ii
Lidé otevírají Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape častěji než jakékoliv jiné dílo od Benjamin Barker Ii: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 14% všech zobrazení. The Eagle Tower, Carnarvon Castle a View of Weston Church and Lansdown doplňují pódiun. Benjamin Barker Ii celkem zaznamenal 3 200 návštěv, z toho 400 na stránce umělce a 2 800 u jednotlivých děl. Trend mírně klesá: v období Zář 2026 bylo o 100% méně návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 3 000 návštěvami. Počet návštěv rozdělený podle počítače (100%). Jedna kategorie vyčnívá: Vyvážená jemnost (Nasycení barev) si připomíná 46% návštěv, přestože tvoří pouze 28% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Benjamin Barker Ii
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Benjamin Barker Ii s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape, 1816
400 návštěv · 14,3%
-
2
The Eagle Tower, Carnarvon Castle, 1802
200 návštěv · 7,1%
-
3
View of Weston Church and Lansdown
200 návštěv · 7,1%
-
4
Landscape, 1830
200 návštěv · 7,1%
-
5
Landscape in North Wales
200 návštěv · 7,1%
-
6
Mountain Valley with a Bridge
200 návštěv · 7,1%
-
7
A Tarn with Peasants and Cattle, 1833
100 návštěv · 3,6%
-
8
Welsh Landscape with a Bridge, 1803
100 návštěv · 3,6%
-
9
Landscape with a Waterfall
100 návštěv · 3,6%
-
10
River Landscape with a Waterfall
100 návštěv · 3,6%
Jaká je popularita stránky Benjamin Barker Ii měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 2 600 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jakou pozornost získávají díla Benjamin Barker Ii celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Benjamin Barker Ii?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 20,0% | 17,9% |
| Měkké stínění | 40,0% | 46,4% |
| Střední jas | 38,0% | 32,1% |
| Jasná rovnováha | 2,0% | 3,6% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 40,0% | 32,1% |
| Jemné odstíny | 30,0% | 21,4% |
| Vyvážená jemnost | 28,0% | 46,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 85,7% | 75,0% |
| Neutrální tóny | 11,9% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 54,0% | 46,4% |
| Vyvážená | 40,0% | 46,4% |
| Živobylé | 6,0% | 7,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,0% | 3,6% |
| Jemný | 8,0% | 10,7% |
| Vyvážený | 6,0% | 7,1% |
| Výrazný | 14,0% | 7,1% |
| Prohlášení | 62,0% | 71,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 21,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 7,1% |
| Silná barevná jednotnost | 48,0% | 39,3% |
| Jednotná paleta | 24,0% | 17,9% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Benjamin Barker Ii v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mountain Landscape with Vie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen by a Stream in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Fishermen by a Stream in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tarn with Peasants and Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Alpine Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape with a Wate… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape with Vie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Watermill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the River Severn, n… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Landscape at Wick, Glouce… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefony, tablety nebo počítače: jak je Benjamin Barker Ii vnímán/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 200 | 100,0% |
V jakých jazycích je Benjamin Barker Ii čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy u Benjamin Barker Ii a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Benjamin Barker Ii: rychlé odpovědi
Které dílo má u Benjamin Barker Ii nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape: 400 návštěv, což představuje 14% z celkového počtu zhlédnutí umělce Benjamin Barker Ii. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Benjamin Barker Ii?
- 3 200 za posledních dvanáct měsíců, z toho 400 na stránce umělce a 2 800 u jednotlivých děl.
Prohlížejí se lidé na díla Benjamin Barker Ii na telefonu nebo na počítači?
- Obě: podíl návštěv podle počítače (100%); vede počítače s podílem 100%.
Existuje nějaký druh díla od Benjamin Barker Ii, který lidé preferují?
- Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 46% návštěv pro 28% katalogu.