Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ben Enwonwu na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Ben Enwonwu: údaje v několika řádcích
Ije Village je hvězdou: 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 22% všech zobrazení umělce Ben Enwonwu. Následují Ogolo a Celebration. Součet prohlídek stránky umělce (400 prohlídek) a děl (400 prohlídek) činí celkem 800. Zájem klesl o 33% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Zář 2026 (300 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Inspirační (Atmosféra), což představuje 67% návštěv oproti 33% v katalogu.
Ben Enwonwu: 6 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Ben Enwonwu.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
0
200
Srp 2026
0
0
Zář 2026
200
100
Říj 2026
200
0
Kdy jsou díla umělce Ben Enwonwu prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Ben Enwonwu ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Inspirační
33,3%
66,7%
Výrazné
33,3%
33,3%
Nostalgický
33,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Radostný
33,3%
66,7%
Energický
33,3%
33,3%
Reflektivní
33,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
12,5%
22,2%
Měkké stínění
0,0%
0,0%
Střední jas
37,5%
44,4%
Jasná rovnováha
37,5%
33,3%
Luminózní
12,5%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
25,0%
11,1%
Jemné odstíny
25,0%
33,3%
Vyvážená jemnost
0,0%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
50,0%
55,6%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
37,5%
44,4%
Pastelové barvy
37,5%
22,2%
Tmavé tóny
12,5%
22,2%
Neutrální tóny
12,5%
11,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
25,0%
11,1%
Vyvážená
25,0%
33,3%
Živobylé
50,0%
55,6%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,5%
0,0%
Jemný
62,5%
88,9%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
0,0%
0,0%
Prohlášení
25,0%
11,1%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
37,5%
44,4%
Jemně promíchaná paleta
12,5%
11,1%
Vyvážená harmonie
0,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
25,0%
44,4%
Jednotná paleta
25,0%
0,0%
Jaké jsou nejlepší díla Ben Enwonwu měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Celebration
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
First Live Sketch of H.M Qu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ogulugu
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Dancer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ije Village
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ijo (Africa Dances)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ogolo
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
0
Anyanwu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakými jazyky mluví publikum umělce Ben Enwonwu?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
100
100,0%
Kolik je denních návštěv u Ben Enwonwu a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
Den
Návštěvy
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
100
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
600
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis (předpověď)
100
ne 8 Lis (předpověď)
700
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
200
ne 15 Lis (předpověď)
900
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
200
ne 22 Lis (předpověď)
1 100
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy o Ben Enwonwu
Která díla od Ben Enwonwu si lidé nejčastěji prohlížejí?
Nejprve Ije Village s 200 návštěvami nebo 22% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 6 děl.
Jak velké je publikum Ben Enwonwu na ArtsDot.com?
800 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce umělce a 400 u jeho děl.
Která díla Ben Enwonwu nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla s tagem Inspirační (Atmosféra) tvoří 67% prohlídek, ačkoliv představují pouze 33% katalogu.