Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Bartolomeo Bezzi na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Bartolomeo Bezzi
Lidé otevírají Italiano Venezia che dorme častěji než jakékoliv jiné dílo od Bartolomeo Bezzi: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 20% všech zobrazení. Italiano Spiaggia del Lido a Italiano Marina doplňují pódiun. Bartolomeo Bezzi celkem zaznamenal 1 000 návštěv, z toho 200 na stránce umělce a 800 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Říj 2026 bylo o 200% více návštěv než v období Zář 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 600 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Jemný (Kontrast) si připomíná 60% návštěv, přestože tvoří pouze 47% katalogu.
Top 9: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Bartolomeo Bezzi
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 9 děl umělce Bartolomeo Bezzi s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Italiano Venezia che dorme, 1898
200 návštěv · 20,0%
-
2
Italiano Spiaggia del Lido, 1891
100 návštěv · 10,0%
-
3
Italiano Marina, 1900
100 návštěv · 10,0%
-
4
Italiano Bosco ceduo (Bosco di betulle), 1886
100 návštěv · 10,0%
-
5
Italiano Ruscello, 1885
100 návštěv · 10,0%
-
6
Italiano La Portela, 1879
100 návštěv · 10,0%
-
7
Italiano Baite in Val di Non, 1886
100 návštěv · 10,0%
-
8
Italiano Sulle rive dell'Adige, 1885
100 návštěv · 10,0%
-
9
Italiano Ponte su torrente di alta montagna), 1923
100 návštěv · 10,0%
Jaká je popularita stránky Bartolomeo Bezzi měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 100 | 200 |
Jakou pozornost získávají díla Bartolomeo Bezzi celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Bartolomeo Bezzi?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 35,3% | 40,0% |
| Měkké stínění | 23,5% | 30,0% |
| Střední jas | 29,4% | 20,0% |
| Jasná rovnováha | 11,8% | 10,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 23,5% | 20,0% |
| Jemné odstíny | 58,8% | 60,0% |
| Vyvážená jemnost | 11,8% | 20,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 5,9% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 64,3% | 71,4% |
| Monochromní | 14,3% | 14,3% |
| Neutrální tóny | 14,3% | 14,3% |
| Tmavé tóny | 7,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 41,2% | 40,0% |
| Vyvážená | 52,9% | 60,0% |
| Živobylé | 5,9% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 29,4% | 10,0% |
| Jemný | 47,1% | 60,0% |
| Vyvážený | 5,9% | 10,0% |
| Výrazný | 5,9% | 10,0% |
| Prohlášení | 11,8% | 10,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 5,9% | 10,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 35,3% | 30,0% |
| Jednotná paleta | 58,8% | 60,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Bartolomeo Bezzi v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Italiano Arco di Settimio S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italiano Sulle rive dell'Ad… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Italiano La Portela | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Italiano Ruscello | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Italiano Baite in Val di Non | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Italiano Bosco ceduo (Bosco… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italiano Spiaggia del Lido | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eve of the Church Consecrat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italiano Venezia che dorme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Italiano Ritratto femminile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Bartolomeo Bezzi čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jak vypadají denní návštěvy u Bartolomeo Bezzi a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 100 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Bartolomeo Bezzi: rychlé odpovědi
Které dílo má u Bartolomeo Bezzi nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Italiano Venezia che dorme: 200 návštěv, což představuje 20% z celkového počtu zhlédnutí umělce Bartolomeo Bezzi. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 9.
Kolik návštěv má Bartolomeo Bezzi?
- 1 000 za posledních dvanáct měsíců, z toho 200 na stránce umělce a 800 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Bartolomeo Bezzi, který lidé preferují?
- Ano, Jemný (Kontrast): 60% návštěv pro 47% katalogu.