Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Bartolomé Esteban Murillo na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Bartolomé Esteban Murillo v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Bartolomé Esteban Murillo na ArtsDot.com dílo Immaculate Conception of Soult: 1 800 návštěv, což představuje 5% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich the immaculate conception a The Assumption of the Virgin. Celkem bylo zaznamenáno 34 100 návštěv u Bartolomé Esteban Murillo: 3 600 návštěv stránky umělce a 30 500 návštěv stránek jednotlivých děl. Zánikající pozornost roste: počet návštěv vzrostl o 2% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 22 800 návštěvami. O Bartolomé Esteban Murillo se čte v francouzsky (39%), španělsky (29%) a anglicky (6%). Uživatelé prohlížejí na počítače (78%), telefony (21%) a tablety (1%). Návštěvníci mají sklon k Duchovní (Emoční náboj): 64% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 33% katalogu umělce.
10 nejvíce prohlížených děl umělce Bartolomé Esteban Murillo
Toto je 10 děl umělce Bartolomé Esteban Murillo, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Bartolomé Esteban Murillo?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
700
Čec 2026
1 100
21 700
Srp 2026
100
5 100
Zář 2026
2 300
3 000
Jak často jsou prohlíženy díla autora Bartolomé Esteban Murillo?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Bartolomé Esteban Murillo?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Eterický
20,0%
42,5%
Dramatický
40,0%
20,7%
Pokojný
0,0%
11,4%
Klidná atmosféra
13,3%
6,2%
Elegance
13,3%
5,7%
Inspirační
0,0%
5,2%
Romantický
6,7%
3,6%
Mystický
0,0%
2,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
33,3%
63,7%
Reflektivní
20,0%
9,3%
Pokojný
6,7%
7,8%
Dramatický
0,0%
3,6%
Klidná
6,7%
2,6%
Eterický
0,0%
2,6%
Melancholický
0,0%
2,6%
Nostalgický
0,0%
2,6%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
62,0%
47,5%
Měkké stínění
30,0%
33,7%
Střední jas
4,0%
15,8%
Jasná rovnováha
4,0%
2,9%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
32,0%
27,6%
Jemné odstíny
36,0%
34,3%
Vyvážená jemnost
22,0%
28,1%
Jasná barevná přítomnost
10,0%
10,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
85,1%
83,9%
Tmavé tóny
10,6%
12,5%
Neutrální tóny
2,1%
3,2%
Monochromní
2,1%
0,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
52,0%
38,7%
Vyvážená
40,0%
53,4%
Živobylé
8,0%
7,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
3,2%
Jemný
24,0%
13,5%
Vyvážený
8,0%
9,1%
Výrazný
18,0%
22,6%
Prohlášení
38,0%
51,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
6,7%
Jemně promíchaná paleta
8,0%
5,0%
Vyvážená harmonie
24,0%
12,9%
Silná barevná jednotnost
38,0%
57,5%
Jednotná paleta
22,0%
17,9%
Která díla umělce Bartolomé Esteban Murillo jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Návrat ztracené syna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
Immaculate Conception of So…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
The Holy Family with the Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Four Figures on a Step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
The Immaculate Conception (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A Knight of Alcántara or Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child in Glory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Adoration of the Magi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Le jeune mendiant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Jaká zařízení používají návštěvníci Bartolomé Esteban Murillo?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
26 500
77,7%
telefony
7 100
20,8%
tablety
500
1,5%
Jakými jazyky se používají návštěvníci Bartolomé Esteban Murillo?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
1 200
38,7%
španělsky
900
29,0%
anglicky
200
6,5%
maďarsky
200
6,5%
italsky
200
6,5%
portugalsky
100
3,2%
rusky
100
3,2%
slovensky
100
3,2%
švédsky
100
3,2%
Kolik návštěv má Bartolomé Esteban Murillo denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
pá 25 Zář
200
so 26 Zář
400
ne 27 Zář
300
po 28 Zář
900
út 29 Zář
300
st 30 Zář
400
čt 1 Říj
900
pá 2 Říj
100
so 3 Říj
400
ne 4 Říj
300
po 5 Říj
400
út 6 Říj
900
st 7 Říj
600
čt 8 Říj
400
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
700
po 12 Říj
0
út 13 Říj
800
st 14 Říj
300
čt 15 Říj
600
pá 16 Říj (předpověď)
100
so 17 Říj (předpověď)
200
ne 18 Říj (předpověď)
300
po 19 Říj (předpověď)
300
út 20 Říj (předpověď)
500
st 21 Říj (předpověď)
300
čt 22 Říj (předpověď)
400
pá 23 Říj (předpověď)
100
so 24 Říj (předpověď)
200
ne 25 Říj (předpověď)
300
po 26 Říj (předpověď)
300
út 27 Říj (předpověď)
400
st 28 Říj (předpověď)
300
čt 29 Říj (předpověď)
400
pá 30 Říj (předpověď)
100
so 31 Říj (předpověď)
100
ne 1 Lis (předpověď)
200
po 2 Lis (předpověď)
200
út 3 Lis (předpověď)
300
st 4 Lis (předpověď)
200
čt 5 Lis (předpověď)
300
Otázky týkající se Bartolomé Esteban Murillo na ArtsDot.com
Která díla umělce Bartolomé Esteban Murillo jsou nejoblíbenější?
Nejobliíbenějším dílem je Immaculate Conception of Soult se 1 800 návštěvami (5% všech zobrazení umělce Bartolomé Esteban Murillo). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Bartolomé Esteban Murillo na ArtsDot.com?
Za posledních dvanáct měsíců získal/a Bartolomé Esteban Murillo celkem 34 100 návštěv: 3 600 na stránce umělce a 30 500 na stránkách jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních se pohybují návštěvníci Bartolomé Esteban Murillo?
Většinou na počítače (78%), telefony (21%) a tablety (1%): 78% návštěv pochází z zařízení počítače.
Kterými jazyky lidé čtou o Bartolomé Esteban Murillo?
Nejpoužívanějšími jazyky jsou francouzsky (39%), španělsky (29%) a anglicky (6%). S podílem 39% návštěvníků dominuje jazyk francouzsky.
Jaké díla preferují návštěvníci Bartolomé Esteban Murillo?
Preferují Duchovní (Emoční náboj): 64% návštěv oproti 33% v katalogu umělce.