Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Arthur Segal na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Arthur Segal: údaje v několika řádcích
Donkey at a Well je hvězdou: 400 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 22% všech zobrazení umělce Arthur Segal. Následují Portrait of a Young Girl a Onions and a Jug. Součet prohlídek stránky umělce (600 prohlídek) a děl (1 400 prohlídek) činí celkem 2 000. Zájem roste, počet návštěv se mezi Zář 2026 a Říj 2026 zvýšil o 50%. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (1 200 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Melancholický (Emoční náboj), což představuje 100% návštěv oproti 14% v katalogu.
Arthur Segal: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Arthur Segal.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
500
700
Srp 2026
100
100
Zář 2026
0
200
Říj 2026
0
300
Kdy jsou díla umělce Arthur Segal prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Arthur Segal ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
42,9%
100,0%
Dramatický
42,9%
0,0%
Výrazné
14,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
14,3%
100,0%
Závažný a tklivý
28,6%
0,0%
Pohodlné a uklidňující
14,3%
0,0%
Energický
14,3%
0,0%
Radostný
14,3%
0,0%
Reflektivní
14,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
28,0%
16,7%
Měkké stínění
42,0%
38,9%
Střední jas
26,0%
33,3%
Jasná rovnováha
4,0%
11,1%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
36,0%
22,2%
Jemné odstíny
32,0%
61,1%
Vyvážená jemnost
26,0%
11,1%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
5,6%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
74,3%
62,5%
Neutrální tóny
11,4%
37,5%
Tmavé tóny
11,4%
0,0%
Přírodní motivy
2,9%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
40,0%
22,2%
Vyvážená
54,0%
72,2%
Živobylé
6,0%
5,6%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
0,0%
Jemný
12,0%
38,9%
Vyvážený
8,0%
5,6%
Výrazný
22,0%
44,4%
Prohlášení
46,0%
11,1%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
22,0%
33,3%
Jemně promíchaná paleta
20,0%
16,7%
Vyvážená harmonie
18,0%
11,1%
Silná barevná jednotnost
34,0%
27,8%
Jednotná paleta
6,0%
11,1%
Jaké jsou nejlepší díla Arthur Segal měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Portrait of a Young Girl
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
100
Apples in a Bowl
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Artist's Life on Earth…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Abortion Act
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rainbow (prismatic)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Strasse auf Helgoland II
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bearded Man Wearing a Beret
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Die Aktion, vol. 5, no. 20…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
0
Houses in the Trees
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lights on Water
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakými jazyky mluví publikum umělce Arthur Segal?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Arthur Segal a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
400
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
100
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis
100
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
100
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
so 28 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy o Arthur Segal
Která díla od Arthur Segal si lidé nejčastěji prohlížejí?
Nejprve Donkey at a Well s 400 návštěvami nebo 22% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Arthur Segal na ArtsDot.com?
2 000 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce a 1 400 u jeho děl.
Která díla Arthur Segal nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla s tagem Melancholický (Emoční náboj) tvoří 100% prohlídek, ačkoliv představují pouze 14% katalogu.