Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Arthur Ballard na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Krátká verze pro Arthur Ballard
Lidé otevírají Boxers častěji než jakékoliv jiné dílo od Arthur Ballard: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 57% všech zobrazení. Non Figurative a Landscape Abstraction doplňují pódiun. Arthur Ballard celkem zaznamenal 600 návštěv, z toho 300 na stránce umělce a 300 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Říj 2026 bylo o 200% více návštěv než v období Zář 2026. Vrcholem byl Říj 2026 s 300 návštěvami. Jedna kategorie vyčnívá: Jemné odstíny (Nasycení barev) si připomíná 86% návštěv, přestože tvoří pouze 40% katalogu.
Top 3: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Arthur Ballard
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 3 děl umělce Arthur Ballard s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Arthur Ballard měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 200 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 200 | 100 |
Jakou pozornost získávají díla Arthur Ballard celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Arthur Ballard?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 20,0% | 14,3% |
| Měkké stínění | 20,0% | 0,0% |
| Střední jas | 20,0% | 57,1% |
| Jasná rovnováha | 40,0% | 28,6% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 40,0% | 14,3% |
| Jemné odstíny | 40,0% | 85,7% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 20,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 40,0% | 14,3% |
| Vyvážená | 40,0% | 85,7% |
| Živobylé | 20,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 20,0% | 28,6% |
| Jemný | 20,0% | 14,3% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 60,0% | 57,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 60,0% | 42,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 20,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 20,0% | 57,1% |
| Silná barevná jednotnost | 0,0% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Arthur Ballard v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Non Figurative | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Boxers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| 'Punch and His Judy', Olymp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Albert Dock, Nocturne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape Abstraction | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Arthur Ballard čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| slovensky | 200 | 66,7% |
| anglicky | 100 | 33,3% |
Jak vypadají denní návštěvy u Arthur Ballard a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 100 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 200 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Arthur Ballard: rychlé odpovědi
Které dílo má u Arthur Ballard nejvyšší počet zhlédnutí?
- Je to Boxers: 400 návštěv, což představuje 57% z celkového počtu zhlédnutí umělce Arthur Ballard. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 3.
Kolik návštěv má Arthur Ballard?
- 600 za posledních dvanáct měsíců, z toho 300 na stránce umělce a 300 u jednotlivých děl.
Existuje nějaký druh díla od Arthur Ballard, který lidé preferují?
- Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 86% návštěv pro 40% katalogu.