Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Artemisia Gentileschiová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Krátká verze pro Artemisia Gentileschiová
Lidé otevírají Judita useká hlavu Holofernovi častěji než jakékoliv jiné dílo od Artemisia Gentileschiová: 16 800 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 32% všech zobrazení. Susanna a starci a Judith Beheading Holofernes doplňují pódiun. Artemisia Gentileschiová celkem zaznamenal 80 300 návštěv, z toho 31 400 na stránce umělce a 48 900 u jednotlivých děl. Trend roste: v období Zář 2026 bylo o 4% více návštěv než v období Srp 2026. Vrcholem byl Čec 2026 s 33 500 návštěvami. Webové stránky byly čteny v anglicky (29%), italsky (27%) a španělsky (12%). Počet návštěv rozdělený podle telefony (49%), počítače (47%) a tablety (5%). Jedna kategorie vyčnívá: Vyvážená (Intenzita barev) si připomíná 60% návštěv, přestože tvoří pouze 31% katalogu.
Top 10: díla, která nejčastěji otevírají lidé umělce Artemisia Gentileschiová
Žebříček založený na skutečných návštěvách, nikoliv na skóre katalogu: 10 děl umělce Artemisia Gentileschiová s nejčastějšími prohlížečemi na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců.
Jaká je popularita stránky Artemisia Gentileschiová měsíc od měsíce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
200
Čec 2026
8 500
25 000
Srp 2026
8 800
14 000
Zář 2026
14 100
9 700
Jakou pozornost získávají díla Artemisia Gentileschiová celkově?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké styly děl přitahují návštěvníky Artemisia Gentileschiová?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
92,1%
94,9%
Mystický
2,6%
2,3%
Romantický
2,6%
1,5%
Pokojný
2,6%
1,3%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
31,6%
55,8%
Výrazný
36,8%
26,2%
Záhadný
7,9%
4,9%
Melancholický
7,9%
4,5%
Napětí
5,3%
2,9%
Duchovní
2,6%
2,3%
Romantický
2,6%
1,5%
Pokojný
2,6%
1,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
82,0%
84,2%
Měkké stínění
17,9%
15,8%
Střední jas
0,0%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
43,6%
21,4%
Jemné odstíny
35,9%
63,0%
Vyvážená jemnost
17,9%
14,2%
Jasná barevná přítomnost
2,6%
1,3%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
66,7%
38,9%
Vyvážená
30,8%
59,8%
Živobylé
2,6%
1,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
5,1%
1,5%
Jemný
17,9%
12,7%
Vyvážený
12,8%
8,5%
Výrazný
25,6%
42,7%
Prohlášení
38,5%
34,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,3%
4,0%
Jemně promíchaná paleta
17,9%
45,7%
Vyvážená harmonie
10,3%
12,1%
Silná barevná jednotnost
59,0%
34,5%
Jednotná paleta
2,6%
3,6%
Jak se s sebou srovnávají nejoblíbenější díla umělce Artemisia Gentileschiová v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Susanna a starci
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
600
1 500
Maria Magdalena v extázi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
400
300
Jael and Sisera
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
300
Artemisia Gentileschi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
200
200
Autoportrét jako svatá Kate…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
700
Autoportrét jako alegorie m…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
200
600
Judith and Her Maidservant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
200
100
Danaë
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
Judith Beheading Holofernes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
300
Autoportrét jako alegorie m…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
500
600
Telefony, tablety nebo počítače: jak je Artemisia Gentileschiová vnímán/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
telefony
39 000
48,6%
počítače
37 600
46,8%
tablety
3 700
4,6%
V jakých jazycích je Artemisia Gentileschiová čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
3 300
28,9%
italsky
3 100
27,2%
španělsky
1 400
12,3%
rusky
800
7,0%
francouzsky
600
5,3%
portugalsky
400
3,5%
švédsky
400
3,5%
ukrajinsky
400
3,5%
finsky
200
1,8%
slovensky
200
1,8%
Jak vypadají denní návštěvy u Artemisia Gentileschiová a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje pod tímto grafem
Den
Návštěvy
st 23 Zář
800
čt 24 Zář
600
pá 25 Zář
600
so 26 Zář
300
ne 27 Zář
600
po 28 Zář
1 000
út 29 Zář
300
st 30 Zář
500
čt 1 Říj
1 300
pá 2 Říj
600
so 3 Říj
400
ne 4 Říj
1 300
po 5 Říj
1 300
út 6 Říj
1 100
st 7 Říj
600
čt 8 Říj
600
pá 9 Říj
800
so 10 Říj
1 100
ne 11 Říj
800
po 12 Říj
300
út 13 Říj
1 000
st 14 Říj (předpověď)
700
čt 15 Říj (předpověď)
900
pá 16 Říj (předpověď)
700
so 17 Říj (předpověď)
600
ne 18 Říj (předpověď)
1 000
po 19 Říj (předpověď)
900
út 20 Říj (předpověď)
800
st 21 Říj (předpověď)
700
čt 22 Říj (předpověď)
900
pá 23 Říj (předpověď)
800
so 24 Říj (předpověď)
700
ne 25 Říj (předpověď)
1 000
po 26 Říj (předpověď)
1 000
út 27 Říj (předpověď)
900
st 28 Říj (předpověď)
800
čt 29 Říj (předpověď)
1 000
pá 30 Říj (předpověď)
800
so 31 Říj (předpověď)
700
ne 1 Lis (předpověď)
1 100
po 2 Lis (předpověď)
1 000
út 3 Lis (předpověď)
900
Artemisia Gentileschiová: rychlé odpovědi
Které dílo má u Artemisia Gentileschiová nejvyšší počet zhlédnutí?
Je to Judita useká hlavu Holofernovi: 16 800 návštěv, což představuje 32% z celkového počtu zhlédnutí umělce Artemisia Gentileschiová. Seznam výše pokračuje až do pořadí č. 10.
Kolik návštěv má Artemisia Gentileschiová?
80 300 za posledních dvanáct měsíců, z toho 31 400 na stránce umělce a 48 900 u jednotlivých děl.
Prohlížejí se lidé na díla Artemisia Gentileschiová na telefonu nebo na počítači?
Obě: podíl návštěv podle telefony (49%), počítače (47%) a tablety (5%); vede telefony s podílem 49%.
Čtou si lidé o Artemisia Gentileschiová v několika jazycích?
Ano: anglicky (29%), italsky (27%) a španělsky (12%). Nejčastější jazyk je anglicky s podílem 29%.
Existuje nějaký druh díla od Artemisia Gentileschiová, který lidé preferují?
Ano, Vyvážená (Intenzita barev): 60% návštěv pro 31% katalogu.