Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Antonio Joli na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Antonio Joli v kostku
Za posledních dvanáct měsíců byl dílem s nejvyšším počtem zhlédnutí u umělce Antonio Joli na ArtsDot.com dílo Westminster bridge: 200 návštěv, což představuje 29% všech zhlédnutí děl tohoto umělce. Následuje jich Architectural Capriccio a Capriccio with Elegant Figures. Celkem bylo zaznamenáno 1 200 návštěv u Antonio Joli: 600 návštěv stránky umělce a 600 návštěv stránek jednotlivých děl. Zájem mírně opadl: počet návštěv klesl o 67% z Srp 2026 na Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 800 návštěvami. Návštěvníci mají sklon k Prohlášení (Kontrast): 71% návštěv směřovalo k dílům tohoto typu, která tvoří 39% katalogu umělce.
6 nejvíce prohlížených děl umělce Antonio Joli
Toto je 6 děl umělce Antonio Joli, která byla na ArtsDot.com za posledních dvanáct měsíců nejčastěji otevína, seřazených od těch nejvíce prohlédnutých.
-
1
Westminster bridge
200 návštěv · 28,6%
-
2
Architectural Capriccio
100 návštěv · 14,3%
-
3
Capriccio with Elegant Figures
100 návštěv · 14,3%
-
4
Architectural fantasy
100 návštěv · 14,3%
-
5
View on the Tiber, Rome
100 návštěv · 14,3%
-
6
View from Richmond Hill, Surrey, Looking North West
100 návštěv · 14,3%
Kolik lidí měsíčně navštěvuje stránku Antonio Joli?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 500 |
| Srp 2026 | 300 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou prohlíženy díla autora Antonio Joli?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla si vybírají návštěvníci Antonio Joli?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 7,9% | 0,0% |
| Měkké stínění | 15,8% | 28,6% |
| Střední jas | 42,1% | 28,6% |
| Jasná rovnováha | 28,9% | 42,9% |
| Luminózní | 5,3% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 39,5% | 57,1% |
| Jemné odstíny | 42,1% | 28,6% |
| Vyvážená jemnost | 15,8% | 14,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,6% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 65,5% | 66,7% |
| Zemité tóny | 31,0% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 3,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 26,3% | 57,1% |
| Vyvážená | 68,4% | 42,9% |
| Živobylé | 5,3% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,6% | 0,0% |
| Jemný | 18,4% | 0,0% |
| Vyvážený | 7,9% | 14,3% |
| Výrazný | 31,6% | 14,3% |
| Prohlášení | 39,5% | 71,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,5% | 14,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 15,8% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 10,5% | 28,6% |
| Silná barevná jednotnost | 52,6% | 28,6% |
| Jednotná paleta | 10,5% | 14,3% |
Která díla umělce Antonio Joli jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Capriccio with St. Paul's a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abdication of Charles III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Procession in the Courtyard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carlos III leaving the Port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capriccio with Elegant Figu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Arch of Trajan at Benev… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Depiction of a Ball Game in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Napoli from Palazzo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Departure of Ferdinand IV t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Port of Naples with Departu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky se používají návštěvníci Antonio Joli?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má Antonio Joli denně a co následuje poté?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se Antonio Joli na ArtsDot.com
Která díla umělce Antonio Joli jsou nejoblíbenější?
- Nejobliíbenějším dílem je Westminster bridge se 200 návštěvami (29% všech zobrazení umělce Antonio Joli). Výše uvedené pořadí obsahuje 6 nejvíce prohlížených děl.
Kolik lidí se dívá na Antonio Joli na ArtsDot.com?
- Za posledních dvanáct měsíců získal/a Antonio Joli celkem 1 200 návštěv: 600 na stránce umělce a 600 na stránkách jednotlivých děl.
Jaké díla preferují návštěvníci Antonio Joli?
- Preferují Prohlášení (Kontrast): 71% návštěv oproti 39% v katalogu umělce.