Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Anton Graff na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Anton Graff: údaje v několika řádcích
Friedrich der Große je hvězdou: 200 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 10% všech zobrazení umělce Anton Graff. Následují Portrait of George Leopold de Gogul a Portrét prince Alexandra Michailoviče Belozeelského Belozeelského Anton Graff. Součet prohlídek stránky umělce (1 200 prohlídek) a děl (1 700 prohlídek) činí celkem 2 900. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (2 300 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Elegance (Atmosféra), což představuje 58% návštěv oproti 9% v katalogu.
Anton Graff: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Anton Graff.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
700
1 600
Srp 2026
100
100
Zář 2026
0
0
Říj 2026
400
0
Kdy jsou díla umělce Anton Graff prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Anton Graff ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klasické
70,5%
41,7%
Elegance
9,1%
58,3%
Dramatický
13,6%
0,0%
Romantický
4,5%
0,0%
Zlatavý luxus
2,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
63,6%
50,0%
Závažný a tklivý
11,4%
0,0%
Klidná
4,5%
16,7%
Výrazný
6,8%
8,3%
Romantický
9,1%
0,0%
Nostalgický
2,3%
16,7%
Melancholický
2,3%
8,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
80,0%
85,0%
Měkké stínění
10,0%
10,0%
Střední jas
8,0%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
5,0%
Luminózní
2,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
72,0%
70,0%
Jemné odstíny
22,0%
30,0%
Vyvážená jemnost
6,0%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
86,0%
70,0%
Vyvážená
14,0%
30,0%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
24,0%
10,0%
Jemný
36,0%
55,0%
Vyvážený
6,0%
10,0%
Výrazný
6,0%
0,0%
Prohlášení
28,0%
25,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,0%
30,0%
Jemně promíchaná paleta
14,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
10,0%
25,0%
Silná barevná jednotnost
48,0%
20,0%
Jednotná paleta
18,0%
25,0%
Jaké jsou nejlepší díla Anton Graff měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Friedrich der Große
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Johann Nepomuk…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Porträt der Isabella von Br…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Henriette Herz
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Johanna Henriet…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Friedrich Gottl…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Youthful self-portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-portrait with green ey…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Poetess Elisa von der R…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Johann Georg Su…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakými jazyky mluví publikum umělce Anton Graff?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
400
100,0%
Kolik je denních návštěv u Anton Graff a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
Den
Návštěvy
ne 11 Říj
200
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
100
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
100
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
100
so 31 Říj
100
ne 1 Lis (předpověď)
100
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
100
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
100
so 7 Lis (předpověď)
100
ne 8 Lis (předpověď)
100
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
100
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
100
so 14 Lis (předpověď)
100
ne 15 Lis (předpověď)
100
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
100
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
100
so 21 Lis (předpověď)
100
Časté dotazy o Anton Graff
Která díla od Anton Graff si lidé nejčastěji prohlížejí?
Nejprve Friedrich der Große s 200 návštěvami nebo 10% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Anton Graff na ArtsDot.com?
2 900 návštěv za dvanáct měsíců: 1 200 na stránce umělce a 1 700 u jeho děl.
Která díla Anton Graff nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla s tagem Elegance (Atmosféra) tvoří 58% prohlídek, ačkoliv představují pouze 9% katalogu.