Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Annelisa Leinbach na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Annelisa Leinbach: údaje v několika řádcích
Art Aia Studio je hvězdou: 100 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 100% všech zobrazení umělce Annelisa Leinbach. Součet prohlídek stránky umělce (600 prohlídek) a děl (100 prohlídek) činí celkem 700. Zájem roste, počet návštěv se mezi Zář 2026 a Říj 2026 zvýšil o 100%. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (300 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Klidný (Kontrast), což představuje 100% návštěv oproti 8% v katalogu.
Annelisa Leinbach: 1 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Annelisa Leinbach.
Kdy lidé navštěvují stránku Annelisa Leinbach?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 100 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 200 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Annelisa Leinbach prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Annelisa Leinbach ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 8,3% | 0,0% |
| Střední jas | 16,7% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 33,3% | 0,0% |
| Luminózní | 41,7% | 100,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 41,7% | 100,0% |
| Jemné odstíny | 8,3% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 33,3% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,7% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 63,6% | 0,0% |
| Zemité tóny | 18,2% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 9,1% | 100,0% |
| Tmavé tóny | 9,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 41,7% | 100,0% |
| Vyvážená | 41,7% | 0,0% |
| Živobylé | 16,7% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,3% | 100,0% |
| Jemný | 16,7% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,3% | 0,0% |
| Výrazný | 16,7% | 0,0% |
| Prohlášení | 50,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 58,3% | 100,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 16,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 8,3% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 16,7% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Annelisa Leinbach měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sketch of Giovanni Morassut… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch of Chiang Mai, Thail… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch of Segeberger See, G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch of Katjes Cafe, Wein… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch of Mauerpark, Berlin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch of Mumbai metro, Ind… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Art Aia Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Art Aia Rehearsal space | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Multi Purpose Performing Ar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Camel, Thar Desert, Rajasth… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Annelisa Leinbach?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 100 | 50,0% |
| anglicky | 100 | 50,0% |
Kolik je denních návštěv u Annelisa Leinbach a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 200 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 200 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 200 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 200 |
Časté dotazy o Annelisa Leinbach
Která díla od Annelisa Leinbach si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Art Aia Studio s 100 návštěvami nebo 100% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 1 děl.
Jak velké je publikum Annelisa Leinbach na ArtsDot.com?
- 700 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce a 100 u jeho děl.
Která díla Annelisa Leinbach nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Klidný (Kontrast) tvoří 100% prohlídek, ačkoliv představují pouze 8% katalogu.