Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Andrea Benetti na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Andrea Benetti: údaje v několika řádcích
Radio Waves, Oil And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (80 x 60 CM) (2009) je hvězdou: 100 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 12% všech zobrazení umělce Andrea Benetti. Následují Grecale, , Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 70 CM) (2021) a My Universe, , Oil, Henna And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (50 x 80 CM) (2009). Součet prohlídek stránky umělce (0 prohlídek) a děl (800 prohlídek) činí celkem 800. Zájem klesl o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (700 návštěv). Návštěvy vykazují preferenci pro Jemné odstíny (Nasycení barev), což představuje 50% návštěv oproti 35% v katalogu.
Andrea Benetti: 8 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Andrea Benetti.
-
1
Radio Waves, Oil And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (80 x 60 CM) (2009)
100 návštěv · 12,5%
-
2
Grecale, , Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 70 CM) (2021)
100 návštěv · 12,5%
-
3
My Universe, , Oil, Henna And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (50 x 80 CM) (2009)
100 návštěv · 12,5%
-
4
Rebirth, Oil, Cacao And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2022)
100 návštěv · 12,5%
-
5
Rediscovered Love, , Oil And Henna On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2015)
100 návštěv · 12,5%
-
6
Abstract Chemistry, Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2020)
100 návštěv · 12,5%
-
7
The Angel, , Oil, Cacao And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (60 x 100 CM) (2022)
100 návštěv · 12,5%
-
8
Cameo, Oil And Oxides On Bas-relief In Plaster On Canvas (70 x 50 CM) (2020)
100 návštěv · 12,5%
Kdy lidé navštěvují stránku Andrea Benetti?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Andrea Benetti prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci Andrea Benetti ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 15,0% | 12,5% |
| Jasná rovnováha | 80,0% | 75,0% |
| Luminózní | 5,0% | 12,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 60,0% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 35,0% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 5,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 30,0% | 25,0% |
| Vyvážená | 70,0% | 75,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 5,0% | 12,5% |
| Vyvážený | 10,0% | 12,5% |
| Výrazný | 65,0% | 50,0% |
| Prohlášení | 20,0% | 25,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 40,0% | 37,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 30,0% | 25,0% |
| Vyvážená harmonie | 25,0% | 37,5% |
| Silná barevná jednotnost | 5,0% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jaké jsou nejlepší díla Andrea Benetti měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Radio Waves, Oil And Acryli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Routes, Oil And Acrylic On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Reptile, , Oil And Kark… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Middle Ages, , Oil, Coffee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Door Of Desires, , Oil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cameo, Oil And Oxides On Ba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Planets, Oil And Cacao On B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rebirth, Oil, Cacao And Oxi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Synapses, Oil And Oxides On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cinema, , Oil And Oxides On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakými jazyky mluví publikum umělce Andrea Benetti?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denních návštěv u Andrea Benetti a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Andrea Benetti
Která díla od Andrea Benetti si lidé nejčastěji prohlížejí?
- Nejprve Radio Waves, Oil And Acrylic On Bas-relief In Plaster On Canvas (80 x 60 CM) (2009) s 100 návštěvami nebo 12% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 8 děl.
Jak velké je publikum Andrea Benetti na ArtsDot.com?
- 800 návštěv za dvanáct měsíců: 0 na stránce umělce a 800 u jeho děl.
Která díla Andrea Benetti nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla s tagem Jemné odstíny (Nasycení barev) tvoří 50% prohlídek, ačkoliv představují pouze 35% katalogu.