Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce André Derain na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
André Derain: údaje v několika řádcích
Charing Cross Bridge, Londýn je hvězdou: 5 700 návštěv v posledních dvanácti měsících, což představuje 16% všech zobrazení umělce André Derain. Následují Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) a Drying the Sails. Součet prohlídek stránky umělce (7 700 prohlídek) a děl (32 400 prohlídek) činí celkem 40 100. Zájem roste, počet návštěv se mezi Srp 2026 a Zář 2026 zvýšil o 91%. Nejlepší měsíc: Čec 2026 (19 200 návštěv). Nejčastější jazyky publika: anglicky (41%), francouzsky (13%) a srbsky (6%). Nejčastější země diváků: Francie (26%), Spojené státy americké (17%) a Spojené království (9%). Podle zařízení: počítače (67%), telefony (29%) a tablety (3%). Návštěvy vykazují preferenci pro Živobylé (Intenzita barev), což představuje 73% návštěv oproti 26% v katalogu.
André Derain: 10 děl, na která se lidé dívají jako první
Každý níže uvedený dílo byl otevřen skutečnými návštěvníky na ArtsDot.com během posledních dvanácti měsíců. Prvním v pořadí je nejčastěji prohlíženým dílem umělce André Derain.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
800
Čec 2026
1 500
17 700
Srp 2026
1 400
5 500
Zář 2026
4 800
8 400
Kdy jsou díla umělce André Derain prohlížena?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají návštěvníci André Derain ve srovnání s tím, co vytvořil samotný umělec?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Výrazné
57,1%
53,4%
Pokojný
14,3%
14,2%
Klidná atmosféra
0,0%
13,4%
Zemité tóny
0,0%
7,7%
Dramatický
14,3%
3,2%
Romantický
0,0%
3,2%
Elegance
0,0%
2,4%
Klasické
0,0%
1,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Energický
57,1%
51,2%
Reflektivní
0,0%
14,8%
Pokojný
14,3%
10,4%
Klidná
14,3%
6,8%
Nostalgický
0,0%
7,2%
Melancholický
0,0%
5,2%
Radostný
0,0%
2,4%
Dramatický
14,3%
1,2%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
26,0%
9,0%
Měkké stínění
30,0%
21,3%
Střední jas
22,0%
48,2%
Jasná rovnováha
6,0%
18,5%
Luminózní
16,0%
3,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
40,0%
5,6%
Jemné odstíny
24,0%
10,1%
Vyvážená jemnost
12,0%
19,6%
Jasná barevná přítomnost
24,0%
43,7%
Sytá barva
0,0%
21,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Tmavé tóny
21,6%
53,0%
Zemité tóny
43,2%
30,2%
Neutrální tóny
18,9%
9,2%
Pastelové barvy
8,1%
3,2%
Přírodní motivy
5,4%
2,5%
Teplé tóny
0,0%
1,4%
Monochromní
2,7%
0,4%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
46,0%
7,6%
Vyvážená
28,0%
19,6%
Živobylé
26,0%
72,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,0%
3,1%
Jemný
26,0%
15,1%
Vyvážený
8,0%
8,4%
Výrazný
14,0%
27,5%
Prohlášení
36,0%
45,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
30,0%
56,6%
Jemně promíchaná paleta
14,0%
14,3%
Vyvážená harmonie
10,0%
13,7%
Silná barevná jednotnost
16,0%
10,1%
Jednotná paleta
30,0%
5,3%
Jaké jsou nejlepší díla André Derain měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Landscape at Collioure (als…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
1 100
Fishing Boats, Colioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fishing Boats, Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
The beautiful model
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Houses of Parliament at Nig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Jaká zařízení používá publikum umělce André Derain?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
27 000
67,3%
telefony
11 800
29,4%
tablety
1 300
3,2%
Jakými jazyky mluví publikum umělce André Derain?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
4 300
41,0%
francouzsky
1 400
13,3%
srbsky
600
5,7%
španělsky
500
4,8%
rusky
500
4,8%
slovensky
500
4,8%
nizozemsky
400
3,8%
ukrajinsky
400
3,8%
dánsky
300
2,9%
Chinese
300
2,9%
Kolik je denních návštěv u André Derain a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
Den
Návštěvy
so 26 Zář
800
ne 27 Zář
600
po 28 Zář
500
út 29 Zář
900
st 30 Zář
2 100
čt 1 Říj
1 700
pá 2 Říj
1 100
so 3 Říj
600
ne 4 Říj
1 000
po 5 Říj
2 000
út 6 Říj
1 200
st 7 Říj
2 300
čt 8 Říj
700
pá 9 Říj
1 000
so 10 Říj
400
ne 11 Říj
1 400
po 12 Říj
800
út 13 Říj
1 800
st 14 Říj
1 000
čt 15 Říj
800
pá 16 Říj
1 300
so 17 Říj (předpověď)
600
ne 18 Říj (předpověď)
900
po 19 Říj (předpověď)
1 000
út 20 Říj (předpověď)
1 200
st 21 Říj (předpověď)
1 700
čt 22 Říj (předpověď)
1 000
pá 23 Říj (předpověď)
1 100
so 24 Říj (předpověď)
600
ne 25 Říj (předpověď)
900
po 26 Říj (předpověď)
1 000
út 27 Říj (předpověď)
1 200
st 28 Říj (předpověď)
1 700
čt 29 Říj (předpověď)
1 000
pá 30 Říj (předpověď)
1 000
so 31 Říj (předpověď)
500
ne 1 Lis (předpověď)
900
po 2 Lis (předpověď)
1 000
út 3 Lis (předpověď)
1 200
st 4 Lis (předpověď)
1 600
čt 5 Lis (předpověď)
1 000
pá 6 Lis (předpověď)
1 000
Časté dotazy o André Derain
Která díla od André Derain si lidé nejčastěji prohlížejí?
Nejprve Charing Cross Bridge, Londýn s 5 700 návštěvami nebo 16% z celkového počtu zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum André Derain na ArtsDot.com?
40 100 návštěv za dvanáct měsíců: 7 700 na stránce umělce a 32 400 u jeho děl.
Jaká zařízení přitahují publikum André Derain?
Publikum pochází z počítače (67%), telefony (29%) a tablety (3%); počítače tvoří 67% návštěv.
Jakým jazykem mluví publikum umělce André Derain?
anglicky (41%), francouzsky (13%) a srbsky (6%). Prvním jazykem je anglicky, který pokrývá 41% návštěvníků.
Která díla André Derain nejlépe odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla s tagem Živobylé (Intenzita barev) tvoří 73% prohlídek, ačkoliv představují pouze 26% katalogu.